Renginiai

Mėnesio renginiai. 2017 m. vasaris

INNO klubo susitikimas

Susitikimo metu klubo narys Mindaugas Jonuškis aprodys įmonę UAB „Novameta“, kuri gamina aukštos kokybės nestandartinę ir standartinę profesionalų naudojamą virtuvės įrangą, ir papasakos apie inovatyvius sprendimus. 

B2B rinkodara

Enterprise Europe Network,  veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į nemokamą seminarą, kuris vyks vasario 8 d. (trečiadienį) 10:00 – 15:00 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų salėje, K. Donelaičio g. 8

Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2017

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB „BDO auditas ir apskaita“ maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose „Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2017“.

Projekto „Pramonės ir verslo problemų matematinio sprendimo klinika“ pristatymas

Kas gali pateikti užduotis?  Pramonės, prekybos, verslo, medicinos ir kt. įmonės. Bet kuri problema, kuri gali būti aprašyta kiekybiškai, statistiškai ar matematiniu modeliu, gali būti pateikta organizatoriams. Pateikiant problemą, nebūtina ją suformuluoti matematiškai. Organizatoriai iš pateiktųjų problemų atsirinks tas, kurias galima aprašyti matematiškai.

Individuali veikla pagal pažymą, veiklos buhalterinės apskaitos ypatumai pradedantiems ir pažengusiems

Programa:

 1. Kada registruojama (privaloma registruoti) individuali veikla? Individualios veiklos registravimo, keitimo, išregistravimo tvarka;
 2. Individualios veiklos rūšys;
 3. Individualios veiklos apmokestinimo ypatumai; pajamų apskaitymo principai (pinigų ar kaupimo);
 4. Pajamų apskaitymas, privalomi dokumentai, išlaidų - pajamų žurnalo pildymas;
 5. Prievolės susijusios su PVM;
 6. Kasos aparatas veikloje.
 7. Metinis pajamų deklaravimas;
 8. Individualios veiklos vykdytojas - darbdavys.
 9. Individualios veiklos apskaitos ypatumai. Ilgalaikio turto deklaravimas, kuro nurašymas, nuomos ar nuosavo būsto sąnaudų įtraukimas;
 10. Veiklos išlaidos (pasiruošimas veiklai), ribojamos išlaidos, neleidžiami atskaitymai;

SODRA – Kauno situacija ir socialinio draudimo aktualijos

Renginyje sužinosite  apie  statistinius 2016 m. Kauno miesto ir rajono socialinio draudimo duomenis ir jų dinamiką, kaip Kaunas atrodo Lietuvos fone, kokie didžiausi sodros įmokų mokėtojai pagal profesijas ir darbdavius. Sužinosite kas pasikeitė socialinio draudimo įstatymuose (socialinis modelis) nuo š.m. sausio 1 d. ir kas atidėta bei ko galime tikėtis šiais metais. Taip pat bus pristatyti pradėti arba numatomi vykdyti visuomenės informavimo apie socialinį draudimą projektai. Kviečiame diskutuoti, išsakyti verslo nuomonę socialinio draudimo klausimais.

Skirtingi žmonių tipai komandoje – kaip su jais sutarti?

Mokymų metu dalyviai sužinos:

 • Kaip atsiranda skirtingos žmonių tipologijos ir kuri jų tiksliausia.
 • Sužinos 3 visose komandose esančius žmonių tipus ir gaus gaires, kaip elgtis su tokiais asmenimis norint efektyviai bendradarbiauti ir išvengti konfliktinių situacijų.
 • Nusistatys asmeninį savo tipą ir jam būdingus socialinės elgsenos aspektus.

Švedijos statybų rinka 2017-2025 m.

Švedijos vyriausybės užmojai pastatyti 700 000 naujų būstų ir visą reikalingą infrastruktūrą iki 2025 m. vadinami istoriniais. Šalyje trūksta darbo jėgos. Švedijos statybų federacija klausia – ar įmanoma įvykdyti šį vyriausybės užmojį? Galima – pasitelkus rangovus iš Baltijos šalių.

Marketingo vadovų klubas

Kaip efektyviai panaudoti savo ir kitų sugebėjimus mokys 17 m. patirtį turinti organizacijų psichologė AISTĖ MAŽEIKIENĖ. 

Modernūs skolų valdymo būdai

Seminaro programa:

 1. Darbo su klientais (skolininkais) tvarkos organizavimas
 2. Ikiteisminis taikos sutarties, vekselių (eVekselių) samprata, reikšmė bei pasirašymo ypatumai
 3. Praktiniai patarimai 

Vidinės darbuotojų veiklos vertinimo sistemos

Kviečiame Verslo moterų tinklo Kauno regiono grupės nares į susitikimą, kuris vyks 2017 m. vasario 23 d., 16:30 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų seminarų salėje, K. Donelaičio g. 8.

„Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!” Jonavoje

„Verslios Lietuvos“ komanda kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialu kviečia Jus į renginių ciklą „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!” skirtą gilinti eksporto specialistų kompetencijas, kuris vyks š.m. vasario mėn. 28 d. Jonavoje.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda.

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
3
4
5
6
7
10
11
12
13
16
17
18
19
20
24
25
26
27
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Klube bendraudami tarp savęs pasitikėjimo atmosferoje,  keliame klausimus, kuriais viešai vengiama diskutuoti.

Saulius Valunta, UAB Serfas direktorius

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;