Renginiai

Mėnesio renginiai. 2017 m. rugsėjis

Forumas „Investuok Šakiuose“

Lietuvos pasienyje įsikūręs Šakių rajonas istoriškai glaudžiausiais  infrastruktūriniais, socialiniais, ekonominiais ryšiais susijęs su Marijampolės apskritimi, o pastaruoju metu stiprėja ryšiai su Kauno regionu. Savivaldybei reikšmingas patogus susisiekimas su antru pagal dydį Lietuvos miestu, ypač tai aktualu prie Nemuno įsikūrusioms vietovėms, sulaukiančioms didesnių  investicijų į paslaugų, ypač turizmo, apgyvendinimo verslą.  60 km atstumas tarp savivaldybės centro Šakių  ir Kauno miesto sudaro palankias sąlygas darbo jėgos migracijai abiem kryptimis. Šakių rajono savivaldybė, siekianti  gerinti sąlygas smulkiam ir vidutiniam verslui, taiko investuotojams nekilnojamojo turto lengvatas, teikia paramą per Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondą. Šiuo metu savivaldybėje kuriama verslo plėtros/investicijų pritraukimo  strategija.  Vienas iš žingsnių sėkmingam strategijos sukūrimui -   investuotojų forumas Šakiuose.  Verslo interesams  atstovaujantys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, asociacija Šakių verslo klubas, Šakių verslo informacijos centras kviečia aktyviai jame dalyvauti. 

Kontaktų rytas rūmuose

Pasibaigus vasarai, pats metas po atostogų pradėti rudens sezoną verslo bendruomenės rate. Rugsėjo 8 d. 8:30 val. kviečiame į jau tradicija tapusį susitikimą prie kavos ar arbatos puodelio. Kas naujo ir reikšmingo įvyko Jūsų versle, kokios idėjos ir pasiūlymai gimė - pasidalinkite su rūmų nariais.

Marketingo vadovų klubas

 1.  Trumpas kiekvieno klubo nario prisistatymas (iki 5 minučių). Pakalbėkite apie save, savo interesus ir eksperines sritis. Pristatykite įmonę, kurią atstovaujate. Galite pasiruošti skaidres, parodyti filmuką ar tiesiog ”išstoti” ir prisistatyti.
 2. Kontaktų mugė. Pasidalinkite rekomendacijomis ir naudingais kontaktais su kolegomis, gaukite Jums reikalingų kontaktų.
 3. Temų ateinantiems susitikimams aptarimas. Atsineškite idėjų, ką norėtumėte išgirsti, kuo galėtumėte pasidalinti, ką parekomenduoti.

Kauno finansininkų klubas

AB „Civinity“ kapitalo pritraukimo projektas.

Temą pristatys: Giedrius Jakubauskas.

AB „ Civinity Grupė“ Finansų direktorius

Tarptautiniai verslininkystės praktiniai mokymai „FINANSINIS VERSLO MODELIS, INVESTICIJŲ PAIEŠKA IR BENDRAVIMAS SU INVESTUOTOJAIS“

Mokymai skirti:

 • Vystantiems verslo idėjas ir pradedantiems verslą
 • Veikiančių įmonių projektų / naujų veiklų įgyvendinimui

Kaip lengvai susikalbėti su sunkiai sukalbamu grafikos dizaineriu?

Seminaro tikslas pasiaiškinti „iš vidaus“, kas vyksta reklaminio projekto kūrimo metu ir kokius paruošiamuosius darbus turi atlikti tiek viena (užsakovo), tiek kita (dizainerio) pusė. Kas neleidžia suprasti vieniems kitų ir kodėl grafikos dizaineris dažniausiai tampa nesukalbamas.

Verslo forumas „Destination Kaunas: Gastronomy, Tourism and Business 2017”

Forumo tikslas yra pristatyti Lietuvos – Italijos verslų potencialą bendradarbiauti, padiskutuoti apie italų turistų srautus į Kauną, pasidalinti Kaune veikiančių italų verslininkų ir vietinių įmonių, turinčių verslo ryšių su Italija, sėkmės istorijomis.

Tarptautiniai verslininkystės praktiniai mokymai „PARDAVIMAI: VERSLAS - VERSLUI“

Mokymų metu bus analizuojamos šios temos:

 • Rinkos tyrimai
 • Verslo modelis
 • Įėjimas į rinką
 • Verslo vertinimo rodikliai

Verslo ir investicijų forumas ir paroda „Sail of Shanghai“ | Kaunas

Šanchajaus Tarptautinės prekybos paslaugų asociacija š. m. rugsėjo mėn. 18 d. kviečia Lietuvos verslininkus į verslo ir investicijų forumą ir parodą „Sail of Shanghai“, kurių metu vyks individualūs verslo susitikimai. Ši verslo paroda jau buvo pristatoma Rygoje ir Taline.

Konsultacijos dėl paraiškų rengimo pagal priemones „Eco-Inovacijos LT+“ ir „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai rengia konsultacijas rūmų nariams, kurie nori ir planuoja teikti paraiškas pagal priemonės „Eco-Inovacijos LT+“ irAtsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.

Prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybės Europos Sąjungoje ir Lietuvoje

Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, ir Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB), bendradarbiaudamas su Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT),  kviečia į nemokamą seminarą. 

Kauno personalo vadovų klubas

Programa:

 •  Klubo narių patirties dalijimasis. Dalinsimės įspūdžiais, rekomendacijomis, sėkmės istorijomis apie įmonių vasaros renginius, jų temas, renginių organizatorius, veikiančias ar neveikiančias praktikas.
 •  Diskusija apie darbuotojų paiešką ir atranką. Kviesime pasidalinti gerąja praktika, kaip ir kokių darbuotojų sekasi susirasti, apie naujus naudojamus paieškos kanalus, skelbimų portalų efektyvumą ir pan.
 •  Ekskursija naujame UAB „SDG” biure. Klubo narė ir vadovė Aušra Kerzienė aprodys naujas patalpas, papasakos apie jų įrengimą darbuotojų konfortabilumui.

Eksportuotojų klubas

Skirtingi transportavimo būdai. Kaip pasirinkti optimaliausią?  

 • Skirtingi pervežimo būdai
 • Rizikos, renkantis vienokį ar kitokį būdą
 • Pervežimų niuansai ES ir už ES ribų
 • Nauda / kaina. Optimaliausi variantai
 • Eksportuotojų, klaidos, kurių reikėtų vengti
 • Praktiniai patarimai

Paroda-mugė „Euroregionas Nemunas 2017“ ir investicijų forumas „Gardino sritis sienų sandūroje“

Baltarusijos PPR Gardino skyrius rugsėjo 22-23 d. kviečia Lietuvos įmones dalyvauti parodoje-mugėje „Euroregionas Nemunas 2017 “ ir investicijų forume „Gardino sritis sienų sandūroje“.

Atnaujintų Lietuvos eksporto gairių 2014 - 2020 m. projekto pristatymas

Susitikimo metu bus pristatomas VšĮ „Versli Lietuva” parengtas projektas dėl Lietuvos eksporto gairių 2014-2020 m. pakeitimo. Atnaujintas Lietuvos eksporto gaires tvirtins Lietuvos Respublikos ūkio ministerija. 

Seminaras "Naujieji viešųjų pirkimų įstatymai: Ką privalo žinoti tiekėjas"

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujoji Viešųjų pirkimų įstatymo redakcija, skirta klasikinio sektoriaus perkančiosioms organizacijoms.

Seminare bus pristatytos pagrindinės naujojo įstatymo naujovės ir esminiai pakeitimai, kurių žinojimas padės tiekėjams sėkmingai dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Atsakymo beieškant: trūksta darbuotojų, ar nėra darbo?

Programoje:

 1.  Verslo aplinkos situacijos Jonavos rajone pristatymas. Darbdavių lūkesčiai, susiję su Darbo birža. Kokios įmonės susiduria su darbo jėgos trūkumu? Jonavos rajone dirbančių verslininkų UAB „Baldai jums“, UAB „Du-čia“, IĮ „Technoera“, UAB „Binčis“ atstovų pasisakymas.
 2.  Nedarbo situacija Jonavos rajone. Naujų Darbo biržos rėmimo programų, įsigaliojusių 2017 07 01, pristatymas. Pristato Kauno teritorinės darbo biržos Jonavos skyriaus vedėja Nijolė Jeremičiūtė.
 3.  Socialinė politika Jonavos rajone. Ką praranda ir ką atranda į darbo rinką grįžęs ilgalaikis bedarbis, pagrindinės nenoro dirbti priežastys. Darbdavių pasiūlymai. Pristato Kauno PPA rūmų Jonavos filialo Tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas
 4.  Diskusija „Atsakymo beieškant: trūksta darbuotojų, ar nėra darbo? “

„Darbo kodekso naujovės“ (Kėdainiuose)

Naujasis Darbo kodeksas su visomis pataisomis įsigaliojo 2017 07 01. Pokyčiai suteikia daug galimybių, bet kartu ir iššūkių tiek verslui, tiek darbuotojams.

Darbo kodekso naujienos ir aktualijos buhalteriui (Jonavoje)

Šių mokymų metu klausytojai sužinos naujausius įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir tvarkančiam įmonių apskaitą. Aptarsime Darbo kodekso aktualijas, VDU skaičiavimą, mokesčių administravimą, mokesčių   įstatymus, įskaitant GPM, PVM, VSDFV įmokas, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

Rūmų klubas

Jūs šauniai praleisite popietę, sužinosite įdomios informacijos apie alkoholio gamybos istoriją, vartojimo kultūrą ir tradicijas. Papasakosime apie degtinių filtravimo procesą, parodysime likerių – trauktinių, distiliavimo gamybos cechus, gėrimų išpilstymo linijas. Tuomet lankytojus supažindinsime su gamyklos istorija: senaisiais gamybos procese naudotais aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis, „Stumbro“ produkcijos buteliais, etiketėmis, įvairiais apdovanojimais bei kokybės sertifikatais. Trečioje ekskursijos dalyje – profesionali degustacija. Supažindinsime su degustavimo subtilybėmis ir taisyklėmis, pateiksime gėrimų pavyzdžius, papasakosime jų sukūrimo istoriją ir vartojimo tradicijas.

Užsakymų valdymas ir laiko apskaita gamybos bei paslaugų įmonėse

Renginio metu aptarsime, kaip paprasčiau gauti atsakymus į šiuos klausimus:

 • Koks darbuotojas ir ką dabar dirba?
 • Koks  bendras sugaištas laikas užsakymui? Jis didesnis ar mažesnis už suplanuotą?
 • Kiek darbuotojas per laiko intervalą nuo prisiregistravimo iki išsiregistravimo atliko operacijų? Ar šis skaičius yra didesnis ar mažesnis už normą?
 • Kiek laiko darbuotojas per pamainą buvo prisiregistravęs prie darbų? Tai yra daugiau ar mažiau nei darbo grafike numatytas laikas?

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Silpnas keršija, stiprus atleidžia, laimingas pamiršta. 

Autorius nežinomas

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
9
10
11
16
17
24
25
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.
 

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.

Rimantas Šidlauskas, LPPAR asociacijos generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;