Renginiai

Renginiai 2017-10-25

Mėnesio renginiai. 2017 m. spalis

Verslo kontaktų renginys „Tour d‘Europe“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su kolegomis ir pagrindiniais organizatoriais iš Vokietijos kviečia Lietuvos įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį Kiolne maisto ir gėrimų sektoriams „Tour d‘Europe“. Renginys vyks spalio 6 d. (1 diena prieš tarptautinę parodą ANUGA). Šios Enterprise Europe Network iniciatyvos tikslas yra paskatinti aktyvesnį bendradarbiavimą tarp maisto produktų ir gėrimų gamintojų bei platintojų.

Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms. Rizikos vertinimas. Interaktyvi rizikos vertinimo priemonė OiRA

Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network ), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktu, veikiančiu Valstybinėje darbo inspekcijoje, vykdydami Europos 2016-2017 m. saugių darbo vietų kampaniją „Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms“ spalio 10 d. Kaune organizuoja nemokamą seminarą „Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms. Rizikos vertinimas. Interaktyvi rizikos vertinimo priemonė OiRA“.

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas: ruoškimės ateinantiems pokyčiams

Enterprise Europe Network,  veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, ir Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija kviečia į nemokamą seminarą.

Kauno personalo vadovų klubas

Tema: Naujojo darbo kodekso taikymas praktikoje: kaip išvengti klaidų

Kasmėnesinis Verslo moterų tinklo susitikimas

Kviečiame į kasmėnesinį Verslo moterų tinklo susitikimą, kurio tema „NAUJI DOKUMENTAI PAGAL LR DARBO KODEKSĄ“.

Regiono lyderių forumas „Kaunas 4.0“

Ar Kaunas pasirengęs 4.0 pramonės revoliucijai? Kaip pagauti jos bangą, o ne būti nuplautam? Kaip sėkmingai įveikėme 3.0 pramonės revoliucijos pamokas? Kurie Kauno įvaizdžio lūžiai kuria prielaidas modernaus miesto plėtrai?

Eksportuotojų klubas

Šių metų kovo mėn. UAB „Mantinga“ atvėrė naujo sluoksniuotų gaminių gamybos cecho, kuriame įdiegta pažangiausia įranga, duris. Naujausia ir moderniausia kepykla Rytų Europoje pradėjo gaminti pasaulinio skonio ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančius sluoksniuotos tešlos gaminius bei tešlą.

Tarptautinis forumas „Verslo dienos Gomelyje“ ir paroda „Verslas regionuose“

Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Gomelio skyrius spalio 25-28 d. kviečia Lietuvos verslininkus dalyvauti tarptautiniame forume „Verslo dienos Gomelyje“ ir parodoje „Verslas regionuose“. Tai puiki proga užmegzti naujus verslo ryšius su Baltarusijos ir kitų šalių įmonėmis. Renginio programa  (PDF, 124KB)

Rūmų bendruomenės klubas

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir rūmų narys UAB „Baltijos polistirenas“ spalio 26 d. 15 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą

Susitikimo vieta - S. Lozoraičio g. 15A, Garliava, Kauno r.

Atvirų durų diena Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vytauto pr. 29

Spalio 27 d., penktadienį, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai plačiai atveria duris verslo bendruomenei.

Seminaras – diskusija apie Suomijos rinką

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Suomijos – Lietuvos prekybos rūmų asociacija ir VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Jus į diskusiją apie Suomijos rinką. Ši šalis yra svarbi Lietuvos prekybos partnerė ir 4-ta pagal prekių eksporto svarbą iš Skandinavijos šalių.

ES struktūrinių fondų investicijų galimybės verslui

Enterprise Europe Network  kviečia į nemokamą informacinį seminarą „ES struktūrinių fondų investicijų galimybės verslui“.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Tuščius žmones reikia skirti tuščioms pareigoms.

Liukas de Klapje Vovenargas

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Spalis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
5
7
8
9
11
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
29
30
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Elmantas Mickevičius, IĮ „Technoera“ įkūrėjas ir vadova
 

Rūmai – gera vieta generuoti ir realizuoti svajones.

Elmantas Mickevičius, IĮ „Technoera“ įkūrėjas ir vadova

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;