Pradžia / Paslaugos / Konsultacijos / „BDO“ konsultacijos audito, apskaitos ir mokesčių klausimais Versija spausdinimui

„BDO“ konsultacijos audito, apskaitos ir mokesčių klausimais

bdo-logo

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS AUDITO, APSKAITOS IR MOKESČIŲ KLAUSIMAIS

„BDO“ yra penktas didžiausias pasaulyje ir Lietuvoje apskaitos, audito ir konsultacijų įmonių tinklas. Užimdami šią poziciją pasaulyje, mes koncentruojamės  į stiprių ir ilgalaikių santykių kūrimą su klientais, kurie ieško dviejų svarbiausių dalykų: profesinio meistriškumo atliekant specializuotas paslaugas ir išskirtinių kliento bei paslaugos teikėjo santykių.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys „BDO auditas ir apskaita, UAB siūlo pasinaudoti turimomis žiniomis, patirtimi mokesčių, apskaitos ir audito srityse. Kauno PPA narius nemokamai (iki valandos trukmės) konsultuojame šiais klausimais:

  • Konsultacijos įmonių apskaitos ir mokesčių klausimais (apskaitos tvarkymas, mokesčių skaičiavimas, mokesčių deklaravimas, konsultacijos mokesčių optimizavimo klausimais, įmonių konsultacijos sandorių kainų klausimais, konsultacijos dėl mokestinių patikrinimų ir paaiškinimų teikimas VMĮ, raštiški užklausimai VMI, apskaitos politika ir metodika,  ir kita);
  • Konsultacijos audito klausimais (finansinių ataskaitų auditas, peržvalga, specialiosios audito procedūros, įmonės finansų srities vertinimas, vidaus auditas ir kita);
  • Kitos finansinės konsultacijos (konsultacijos verslo steigimo klausimais, verslo planai, įmonių sujungimai ir įsigijimai, pardavimo sandoriai, rizikos valdymo politika, investicijos į užsienio rinkas, ES fondų finansavimas).

Konsultacijos teikiamos Kauno PPA rūmų salėje (K. Donelaičio g. 8, Kaunas). Būtina išankstinė registracija.

Registracija ir papildoma informacija el paštu: vera.mileikiene@chamber.lt , tel. 8 37 203483, 8 620 54548.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Žodžiai lieka žodžiais, paaiškinimai – paaiškinimais, pažadai – pažadais. Viską parodo tik darbas. Tai amžinas verslo įstatymas.

Harold Geneen

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Gegužė ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
5
6
7
8
11
12
13
14
15
19
20
22
23
24
26
27
28
29
31
     

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Klube bendraudami tarp savęs pasitikėjimo atmosferoje,  keliame klausimus, kuriais viešai vengiama diskutuoti.

Saulius Valunta, UAB Serfas direktorius

Rūmų žinios, 2018-04-27, Nr. 625

nr 625.pdf 1,23 MB ;