Pradžia / Naujienos / Rūmų naujienos / Verslo vadovų klubui vadovaus Skaidra Vaicekauskienė Versija spausdinimui

Verslo vadovų klubui vadovaus Skaidra Vaicekauskienė

Skaidra Vaicekauskienė

Kauno PPA rūmų Verslo vadovų klubo valdybos pirmininke išrinkta Skaidra Vaicekauskienė, VšĮ „Informacijos technologijų mokymo centras“ direktorė, laikinai vadovavusi klubui nuo 2016 m. lapkričio. Klubo nariai padėkojo ilgamečiam pirmininkui Nerijui Šėžai, vadovavusiam nuo pat klubo įsteigimo 2011 m. iki dabar. 

„Labai džiauguosi klubo neformaliu bendravimu. Klubas yra solidus, tvirtas, jame dalijamės savo patirtimi, keičiamės nuomonėmis, – sako Skaidra Vaicekauskienė. – Matau kelias klubo veiklos kryptis. Žinoma, pirmiausia išlaikom tai, ką turim gero – seminarus, susitikimus ir pan. Kita kryptis būtų klubo viešos iniciatyvos. Jau truputį pradėjome eiti šia kryptimi – įsteigėme nominaciją moksleivių mokomųjų bendrovių konkurse, nutarėme kuruoti Kauno moksleivius. Turime daugiau galimybių mentoriavimo srityje ne tik moksleiviams, bet ir studentams. Mums visiems rūpi verslo aplinka būtent Kaune. Manau, klubas gali išsakyti viešai savo nuomonę visiems rūpimais miesto raidos, verslo, socialiniais klausimais. Mano nuomone, reiktų tęsti ir daugiau dėmesio skirti vadovų kaip asmenybių tobulėjimui ir kvalifikacijos kėlimui. Formos galimos labai įvairios. Patys būdami vadovai, aktyvūs žmonės, galime rengti diskusijų įvairiais klausimais ir patys. Kaip plėtosime veiklą, priklausys nuo mūsų pačių.“

S. Vaicekauskienės vadovaujama viešoji įstaiga jau penkiolika metų Kaune rengia respublikinius informatikos konkursus „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, kuriuose dalyvaujantys moksleiviai iš visos Lietuvos kuria kompiuterinės grafikos darbus Kalėdų tema.

„Konkursas sulaukia tokio aktyvumo ir susidomėjimo, kad drąsiai galime sakyti, jog mūsų  tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus – yra pasiektas“, – sako S. Vaicekauskienė. Anot jos, iš pradžių kompiuterinės Kalėdų pasakos konkursas buvo rengiamas siekiant supažindinti vaikus su kompiuteriais, o priemonės, kuriomis buvo naudojamasi, neprilygo dabartinėms: piešinius kurdavo „Word“ ir „Paint“ programomis. Dabar moksleiviai naudoja pačias įvairiausias priemones, išmanumą ir talentus atskleidžia jas jungdami.“

Verslo vadovų klubo valdybos nariais išrinkti Nerijus Šėža, VšĮ „Informacijos technologijų mokymo centras“ verslo partneris; Antanas Jankūnas, verslo informacijos valdymo konsultantas, Ramūnas Dirvelis, UAB „Inida“ direktorius; Genadijus Laškovas, UAB „Verslo aljansas“ generalinis direktorius; Ana Taurienė, UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai“ komercijos direktorė; Alfonsas Gicevičius, „Danske Bank A/S“ Kauno skyriaus direktorius.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Kitiems mes sudarome taisykles, sau - išimtis.

Š. Lamelis

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kazimieras Jakutis
 

Jei žmogus nuolat netvarkingai, kreivai pastato automobilį, jis man kelia įtarimų. Toks elgesys šį tą pasako apie žmogaus asmenines savybes.

UAB „Lonas“ akcininkas Kazimieras Jakutis

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;