Pradžia / Naujienos / Rūmų naujienos / Verslo diena, „Metų žvilgsnis 2017“ ir... duoklė istorijai Versija spausdinimui

Verslo diena, „Metų žvilgsnis 2017“ ir... duoklė istorijai

Verslo diena, „Metų žvilgsnis 2017“ ir... duoklė istorijai

Lapkričio 9 d. Suvalkijos regiono verslo bendruomenės atstovai rinkosi į tradicinį renginį „Metų žvilgsnis 2017“, vykusį Marijampolės profesinio rengimo centre.

Tai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuojamas renginys, skirtas profesinei šventei „Verslo diena“ ir apskrities verslo įmonių, per metus pasiekusių išskirtinių laimėjimų, pagerbimui.

„Metų žvilgsnio“ nominantus, kaip ir kasmet, pristatė penkios regiono savivaldybės – Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir Vilkaviškio ir Marijampolės.

Pradėdamas renginį Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorius Evaldas Ulevičius sakė, kad šiemetinis renginys – kiek kitokio formato: vietoje įprastų pranešimų verslo, ekonomikos temomis šįkart verslininkų bendruomenės dėmesys buvo atkreiptas į artėjantį Lietuvos valstybės šimtmetį: susirinkusiems pademonstruotas filmas „Žmonės, kurie kūrė Lietuvą“, skirtas Nepriklausomybės akto signatarui, valstybės finansų kūrėjui ir tautinio verslo pradininkui Jonui Vailokaičiui (idėjos autorius ir prodiuseris Rolandas Skaisgirys) bei jo atminimo įamžinimui.

Po istorinio ekskurso - „Metų žvilgsnis“ į nūdieną.

Gausiai susirinkusią regiono verslo bendruomenę pasveikino rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius Kęstutis Svitojus,  rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, o vokus su šių metų nominantų vardais aidint fanfaroms paskelbė regiono savivaldybių vadovai.

Marijampolės savivaldybėje „Metų žvilgsnio 2017“ diplomai įteikti UAB „Lietuvos cukrus“ - už indėlį į turizmo sektoriaus plėtrą, UAB „Stevila“ – už jaunimo profesinį ugdymą, UAB Marijampolės pieno konservai“ – už inovatyvų požiūrį į darbuotojų sveikatos stiprinimą, UAB „Juodeliai“ –  už naujovių diegimą kuriant darbo vietas ir stiprinant regiono ekonomiką.

Kalvarijos savivaldybėje „Metų žvilgsnio 2017“ apdovanojimas už privataus ir viešojo sektorių partnerystę ir bendradarbiavimą paskirta UAB „Travedus“, Kazlų Rūdos – už sėkmingą ir stabilų verslą – UAB „Kirvilė“.

Šakių rajono verslo flagmanu už tvarią verslo plėtrą ir socialinę atsakomybę pripažinta UAB „Valtralita“, Vilkaviškio – už stabilumą versle ir bendradarbiavimą tvarkant bei prižiūrint viešąsias erdves – UAB „Melvista“, už tvirtą žingsnį į eksporto rinkas ir naujus pramoninius sprendimus – UAB „Triplan“.

„Metų žvilgsnio“ įvertinimo sulaukė ir dar keletas regiono įmonių, sukūrusių ir sėkmingai vystančių verslą mažosiose savivaldybėse, kur verslui gerokai sunkesnės sąlygos nei didesniuose administraciniuose centruose. Tai J.Makarevičiaus įmonė „Jovaras“ – už tradicinių amatų puoselėjimą, „Selemos kiemas“ – už sėkmingą verslo vystymą, Onos Čirvinskienės mokymo centras – už vidinės darnos ir bendruomeniškumo stiprinimą.

Tradiciškai įteikti apdovanojimai už profesinius pasiekimus ir prie Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo veikiančio buhalterių klubo narėms – Birutei Petrošienei (Marijampolės kolegija), Irmai Gudelienei (UAB „Rimtrans“),  Jūratei Navickienei (UAB „Travdus“).

Išdalijus apdovanojimus „Metų žvilgsnio 2017“ organizatoriai ir rėmėjai visus pakvietė ir neformaliam pabendravimui prie kavos puodelio. Patalpas ir vaišių stalą šiai vakaronei labai subtiliai ir skoningai paruošė Profesinio rengimo centro moksleiviai, o šiaip jau džiugias nuotaikas dar labiau kėlė muzikavęs „Šerpyčių trio“.

Žiūrėti vaizdo įrašą

„Suvalkiečio“ informacija

Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos

verslas - kalvarija
verslas - marijampole
verslas - mergaites
verslas - sakiai
verslas - vilkaviskis

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Kitiems mes sudarome taisykles, sau - išimtis.

Š. Lamelis

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kazimieras Jakutis
 

Jei žmogus nuolat netvarkingai, kreivai pastato automobilį, jis man kelia įtarimų. Toks elgesys šį tą pasako apie žmogaus asmenines savybes.

UAB „Lonas“ akcininkas Kazimieras Jakutis

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;