Pradžia / Naujienos / Rūmų naujienos / Per rūmus į Lietuvą atkeliavo vaizduotės aikštelės vaikams Versija spausdinimui

Per rūmus į Lietuvą atkeliavo vaizduotės aikštelės vaikams

Per rūmus į Lietuvą atkeliavo vaizduotės aikštelės vaikams

Lietuvoje jau atsirado novatoriška mobili žaidimo sistema, lavinanti vaikų fantaziją ir skatinanti laisvą žaidimą. Tai vaizduotės aikštelė, kuri susideda iš įvairių formų bei dydžių mėlynų detalių. Jos kelias į Lietuvą prasidėjo per rūmuose veikiantį Enterprise Europe Network (Europos įmonių tinklą).

Pasak ekspertų, vaizduotės aikštelė yra labai puiki sistema vaiko intelektinei, fizinei, socialinei ir emocinei raidai plėtoti. Vaizduotės aikštelės bet kokią erdvę paverčia puikia, lavinančia žaidimų erdve. Čia vaikai kasdien patys kuria savo naują, jų fantazijoje egzistuojantį pasaulį. Iš putų pagaminti milžiniški blokai bei atskiros detalės suteikia neribotas galimybes žaisti, svajoti, statyti ir tyrinėti. Vaikai gali sukurti įvairius objektus – gyvūnus, kosminius laivus, robotus arba įsivaizduojamas vietas (tai gali būti namai, fabrikai, miestai ir kiti vaikų vaizduotėje  esantys objektai), įvairias situacijas ir žaidimus.

Vokietijos įmonė, prekiaujanti tokia novatoriška mobilia žaidimo sistema, ieškojo pardavimo partnerio Lietuvoje. Bendrovė kreipėsi į Vokietijos Enterprise Europe Network, o šis į partnerį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Vokietijos įmonei buvo perduoti keli Lietuvos įmonių, gaminančių ir/ar parduodančių vaikų žaidimo aikštelių įrenginius, adresai. Nauja galimybe susidomėjo Kaune veikianti UAB „Deliuksta“. Netrukus mobili žaidimo sistema buvo atvežta į Lietuvą ir yra naudojama viename Vilniaus vaikų darželyje.

Enterprise Europe Network (Europos įmonių tinklas) nuolat kaupia Lietuvos ir užsienio įmonių pasiūlymus ir tarpininkauja ieškant kontaktų.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Nebijok žengti didelių žingsnių. Juk dviem mažais pasišokinėjimais bedugnės neįveiksi. 

Deividas Džordžas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;