Pradžia / Naujienos / Rūmų naujienos / Lietuvos verslo alėjos kūrėjų laiškas ateities kartoms Versija spausdinimui

Lietuvos verslo alėjos kūrėjų laiškas ateities kartoms

Vakar įvyko iškilminga simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija, kuri pažymėjo projekto „Lietuvos verslo alėja“ ir „Verslo skveras“ įrengimo darbų pradžią.

Ateities kartoms skirtame laiške rašoma:

„Mes, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė, Lietuvos verslo alėjos kūrėjai, rėmėjai ir partneriai, šiame laiške liudijame, kad verslo bendruomenė pademonstravo pilietišką sąmoningumą, pagarbą Lietuvos istorijai ir vienybę įgyvendinant Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą iniciatyvą – sukurti Lietuvos verslo alėją. Mūsų santalka patvirtina, kad ir 100-aisiais Lietuvos valstybės atkūrimo metais verslo bendruomenė užtikrina valstybės ekonominę plėtrą, kuria pridėtinę vertę, puoselėja žmonių gerovę ir perduoda žinią ateities kartoms: didžiuodamiesi praeitimi, didžiuojamės ir dabartimi.

Verslo alėjoje ir šiame laiške yra įamžinami projektų iniciatorių ir rėmėjų vardai.  Tai organizacijos, bendrovės ir verslininkai, Nepriklausomybės metais sukūrę verslo sėkmės istorijas ir svariai prisidedantys prie Lietuvos valstybės klestėjimo.“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomo projekto partneriais ir rėmėjais tapo 29 verslo sėkmės istorijas Nepriklausomybės metais sukūrusios bendrovės, organizacijos ir verslininkai. Jų vardai bus įamžinti Lietuvos verslo alėjoje ir Verslo skvere. Tai - AB „Lifosa“, AB „Achema“, AB „YIT Kausta“, AB „Volfas Engelman“, UAB „Novameta“, UAB „Baltijos polistirenas“, UAB „SDG“, UAB „Serfas“, UAB „Liuks“, UAB „Hoptrans Holding“, UAB „Hegelmann Transporte“, UAB „Garlita“, UAB „INTI“, UAB „Kautra“, UAB „Kauno liftai“, AB „Vilkijos ūkis“, UAB „Verslo draugai“, UAB „Kesko Senukai“, UAB „Maxima LT“, UAB „Vičiūnų grupė“, Lietuvos žemės ūkio rūmai, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, AB „Lytagra“, UAB „Kika group“, AB „Liteksas“, UAB „Metga“, Stasė ir Romas Pavasariai, Rūta ir Eduardas Jasai, Kauno PPA rūmų klubas „Verslas Kaunui“.

Kviečiame bendroves, organizacijas ir verslininkus prisidėti prie projekto „Lietuvos verslo alėja“ ir „Verslo skveras“ įgyvendinimo (www.versloaleja.lt ). 

http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/10/12/verslas/verslo-alejos-startas-darbus-baigs-iki-valstybes-simtmecio/

http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kaune-duotas-startas-verslo-alejos-ikurimui-832929

https://www.youtube.com/watch?v=MbCsmsRCiFA&feature=youtu.be   (nuo 9:24 min.)

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Vidutinybė negailestingai, nepailstamai kovoja su pranašesniais už save.

O. Balzakas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Šiandien:

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;