Pradžia / Naujienos / Rūmų naujienos / Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės verslininkai siekia daugiau dėmesio ir paramos verslui Versija spausdinimui

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės verslininkai siekia daugiau dėmesio ir paramos verslui

Spalio 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės iniciatyva buvo surengta atvirojo stalo diskusija ,,Savivaldybės parama SVV“.  Rajono savivaldybės Smulkiojo verslo komisijoje vyravo bendradarbiavimo atmosfera, diskusija buvo atvira ir vaisinga. Buvo iškelta nemažai naujų idėjų efektyvesniam verslumo skatinimui Kėdainių mieste ir rajone. 

Kauno prekybos,  pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės nariai buvo supažindinti su teikiama savivaldybės parama verslui. Diskusijos metu bendru sutarimu buvo pasiūlyta peržiūrėti Smulkiojo verslo rėmimo fondo nuostatus ir mažinti biurokratines kliūtis. Taip pat buvo pasiūlyta  įmonėms, veikiančioms senamiestyje,  palūkanas kompensuoti ne vienerius, bet trejus metus, jei paskola gauta iš Smulkiojo verslo rėmimo fondo ar kredito įstaigos.

Atstovybės vadovas D. Cibulskis siūlė skatinti moterų verslumą, nes moterų nedarbas yra žymiai didesnis. Verslininkas R. Pavilonis ragino skatinti  vyresnių kaip 50 metų asmenų verslumą, nes darbo rinkoje jie jau nėra paklausūs. Todėl galėtų ne minti darbo biržos  slenkstį, o susikurti  sau darbo vietą ir iš to pragyventi.

R. Raščiauskas atkreipė dėmesį, kad būtina mažinti išorės reklamos įkainius savivaldybėje, kurie yra didesni nei Vilniuje. Vienodas įkainis išorės reklamai už atitinkamą plotą yra taikoma ir „Maximai“, ir smulkiajam verslui. Kaip pavyzdį jis pateikė „Utenos trikotažo“ parduotuvę, kurioje dirba tik viena pardavėja.  R. Pavilonis pasiūlė neapmokestinti šviečiančios reklamos, nes ji apšviečia tam tikrą miesto dalį. Taip pat reiktų pagalvoti apie reklamos priemonių dalinį kompensavimą verslininkams. 

Diskusijoje dalyvavęs J. Baniota apgailestavo, kad komercinės paskirties žemės mokestis rajone yra didesnis negu daugelyje kitų  rajonų, todėl verslininkai investuoja ir verslus kuria kitose savivaldybėse, kur verslui aplinka yra palankesnė.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

 

Versle ir gyvenime jums sekasi tiek, kiek  jūs suprantate, kokie veiksniai  lemia sėkmę ir kiek jais gebate pasinaudoti.

Brian Tracy

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
3
4
6
10
11
17
18
19
21
22
24
25
26
28
29
30
31
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kas bus ta varomoji jėga, kuri neapsiribos kaltinimais valdžiai, bet sugebės susitelkti ir kalbėtis su valdžia konstruktyviai? Jei nebus verslininkų branduolio, bus sunku palaikyti dialogą su vietos valdžia.
 

Kas bus ta varomoji jėga, kuri neapsiribos kaltinimais valdžiai, bet sugebės susitelkti ir kalbėtis su valdžia konstruktyviai? Jei nebus verslininkų branduolio, bus sunku palaikyti dialogą su vietos valdžia.

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-02-28, Nr. 623

nr 623.pdf 1,15 MB ;