Kauno finansininkų klubas aptarė ateities gaires

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kauno finansininkų klubas ataskaitiniame susirinkime sausio 26 d. aptarė praėjusių metų veiklą, pakeitė klubo reglamentą ir numatė 2017 m. tikslus ir darbus.

Temos: Rūmų klubai 

Svečiuose pas putojančio vyno gamintojus

Pirmojo šiemet Rūmų bendruomenės klubo maršrutas nusidriekė į Šančius, į vieną didžiausių putojančio vyno gamybos įmonių Baltijos šalių regione UAB „ITALIANA LT“. Tai ne tik didžiausia, bet ir pirmoji Lietuvoje privati alkoholinių gėrimų gamykla, įsteigta 1995 m. Pirmasis vyno butelis iškeliavo iš įmonės 1998 m. 

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterys degustavo… meną

„Menas yra būdas pamatyti savo sielą“,– kaip suprasti, o tiksliau pajausti meną,  sausio 19-osios vakarą susirinkusioms  kaunietėms Verslo moterų tinklo narėms pasakojo Vilma Jankienė, Vilniaus AP galerijos savininkė. Verslininkėms buvo originaliai pristatyta apie 50 menininkų darbų. Dalis jų eksponuoti pirmą kartą, dalis – jau demonstruoti  parodose.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo vadovų klube – apie unikalią patirtį

Sausio 11 d. Kauno PPA rūmų  Verslo vadovų klube svečiavosi Lietuvos šaulių sąjungos Mokymo centro vadovas Virgilijus Milišauskas, turintis 4 metų gyvenimo ir darbo prie Afrikos krantų patirties, kurią įgijo padidintos rizikos zonose saugodamas prekybos verslą ir laivų įgulas nuo piratų keliamų pavojų.

Temos: Rūmų klubai 

Sūduvos buhalterės - apie Kūčių tradicijas

Sūduvos buhalterių klubo narės artėjant pačiai gražiausiai metų šventei paskutiniam šių metų susibūrimui pasirinko temą  „Ar mokame laukti šventų Kalėdų“.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterys dalykinį bendravimą derina su pramoga

Lapkričio 24 d. „Žalgirio“ arenoje, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ VIP ložėje susirinkusios Verslo moterų tinklo Kauno regiono grupės narės aptarė naujojo Darbo kodekso niuansus, praktinius aspektus ir konkrečius pavyzdžius su advokate Rūta Didike. Vėliau verslo moterys aistringai palaikė Kauno „Žalgirį“ ir džiaugėsi puikia pergale prieš Bambergo „Brose“!

Temos: Rūmų klubai 

Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje – Finansininkų klubo atstovai

Lapkričio 24 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tradicinė 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo partnerystė“, kurios vieni rengėjų – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas – pas cukraus gamintojus

Rūmų klubas tęsia pažintis su didžiausiomis, išskirtinėmis, pažangiausiomis regiono įmonėmis. Lapkričio susitikimo maršrutas nusidriekė į Kėdainius. Beveik 40 rūmų narių susidomėjo kvietimu aplankyti AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ (Kėdainių cukraus fabriką).

Temos: Rūmų klubai 

Finansininkų klubas lankėsi DNB naujajame biure Vilniuje

Kauno finansininkų klubo narė,  AB DNB banko Vidurio regiono vadovė Roma Noreikienė pakvietė kolegas apsilankyti naujame banko biure Vilniuje ir parengė turiningą programą.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas bendrovėje „Kauno grūdai“

Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vienoje didžiausių žemės ūkio produktų perdirbimo bendrovių Lietuvoje – AB „Kauno grūdai“ – spalio 26-ąją sulaukė itin aktyvaus susidomėjimo. Susipažinti su 130 metų istoriją turinčia ir šiandien viena pažangiausių šalies įmonių panoro beveik 60 bendruomenės narių. Tai buvo vienas gausiausių klubo susitikimų šiais metais.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
 

Netalentingas žmogus kaip grybas – išauga didelis, o šaknys nestiprios. 

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
2
4
5
6
7
8
11
12
13
18
19
20
22
25
26
27
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Bendros projektinės veiklos nauda įmonėi – praktiniai mokymai ir išleistas vadovėlis visoms ortopedijos įmonėms, kaip kelti darbuotojų kvalifikaciją neatsitraukiant nuo gamybos.

Rūta Garšvienė

Mokymai ir konsultacijos

Rūmų žinios, 2017-02-23, Nr. 613

nr613.pdf 1,11 MB ;