IQ Forumas „Kaunas 4.0“ – kaip pagauti revoliucijos bangą?

Atsakymų į klausimus, ar Kaunas pasirengęs 4.0 pramonės revoliucijai bei kaip pagauti jos bangą, o ne būti nuplautam, šių metų spalio 19 d. ieškota žurnalo IQ ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengtame forume „Kaunas 4.0“.

Prezidentūroje aptartos profesinio mokymo aktualijos

Vienas iš prekybos, pramonės ir amatų rūmų uždavinių – geresnis darbo rinkos poreikių tenkinimas, todėl spalio 20 d.  Prekybos, pramonės ir amatų rūmų  atstovų grupė (Kauno PPAR generalinė direktorė Olga Grigienė ir Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė Aušra Giedrienė, Šiaulių PPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir Profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė, Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Profesinio rengimo skyriaus vadovė Ginta Česevičienė, Vilniaus PPAR Kompetencijų plėtros skyriaus vadovė Rima Valiukevičienė ir Lietuvos PPAR asociacijos vyriausiasis patarėjas verslo vystymo klausimais Romas Gėgžnas) susitiko su Lietuvos Respublikos Prezidentės patarėja Saule Mačiukaite – Žviniene ir Tomu Marozu.

Inovatyviems projektams prašoma daugiau nei 228 mln. eurų

Spalio 18 d. duomenimis, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ sulaukta 187 paraiškų, kuriose tinkamų finansuoti išlaidų suma siekia 228,34 mln. eurų. Šiuo metu vyksta projektų vertinimas. Investicijos bus skirtos nustatytus kriterijus atitinkantiems ir geriausiais balais įvertintiems projektams.

Patvirtinta nauja Lietuvos klasterių plėtros koncepcija

Siekiant klasterių tarptautiškumo ir tarpsektoriškumo plėtros, patvirtinta nauja Lietuvos klasterių plėtros koncepcija. Klasteriai bus skirstomi į besiformuojančius, susiformavusius, besivystančius ir brandžius. Šie lygiai taps vienu iš pagrindų vertinant Lietuvos klasterius, taip pat ir skiriant jiems Europos Sąjungos (ES) finansavimą.

Skelbiama nepriklausomų INVEGOS stebėtojų tarybos narių atranka

Ūkio ministerija, siekdama efektyvinti bendrovių valdymą ir taikyti gerosios valdysenos principus, skelbia trijų nepriklausomų stebėtojų tarybos narių atranką į UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ stebėtojų tarybą.

Kapsulės įkasimas: fotogalerija

Kaip žinia, spalio 12 d. buvo įkasta Lietuvos verslo alėjos ir Verslo skvero simbolinė kapsulė. Joje dalyvavo projekto iniciatoriai, rėmėjai, partneriai.

Rūmai pasirašė Nacionalinį susitarimą

Šiandien, pirmadienį, Vyriausybėje pasirašytas nacionalinis susitarimas dėl būtinų reformų Lietuvos pažangai. Dokumentą su kitais valdžios, verslo ir profsąjungų atstovais  pasirašė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidento pareigas laikinai einantis Panevėžio PPA rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Lietuvos verslo alėjos kūrėjų laiškas ateities kartoms

Vakar įvyko iškilminga simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija, kuri pažymėjo projekto „Lietuvos verslo alėja“ ir „Verslo skveras“ įrengimo darbų pradžią.

Kviečiame dalyvauti konkurse „Sukurta Šakių krašte“

Šakių rajono savivaldybė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose, produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą Šakių rajone, rengia konkursą “Sukurta Šakių rajone”.

Atvirų durų diena Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vytauto pr. 29

Spalio 27 d., penktadienį, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai plačiai atveria duris verslo bendruomenei ir kviečia:

  • susipažinti su rūmais ir sužinoti, kokią pridėtinę vertę gali suteikti Jūsų verslui;
  • susipažinti su rūmų verslo bendruomene ir rūmų nariais, klubų vadovais, pasikeisti kontaktais;
  • apžiūrėti naujas administracines patalpas ir pabendrauti su darbuotojais.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Laimingas ne tas, kuris toks kam nors atrodo, o tas, kuris pats toks jaučiasi.

Publilijus Siras

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Gruodis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
2
3
4
6
9
10
11
12
14
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2017-11-27, Nr. 620

nr 620.pdf 1,17 MB ;