LIETUVOJE ĮMONĖMS SUTEIKTI PREKIŲ NUMERIŲ BRŪKŠNINIUS KODUS TURI TEISĘ VIENA ORGANIZACIJA

Ūkio ministerija į tarptautinę asociaciją „GS1 AISBL“ kreipėsi atsižvelgusi į padažnėjusius verslo kreipimusis prekių numerių brūkšninių kodų suteikimo klausimais.

ENTERPRISE EUROPE NETWORK LIETUVOJE: TREJI SĖKMĖS METAI

Ko reikia Lietuvos verslo proveržiui tarptautinėje erdvėje? Ar efektyvi ekonomikos ir verslo skatinimo sistema Lietuvoje? Kokios tarptautinio verslo plėtros tendencijos? Atsakymų į šiuos klausimus ieškojo lapkričio 30 d. Kaune įvykusio verslo forumo „Tarptautinis verslas. Partnerystė. Inovacijos“ dalyviai. Renginį organizavo trejus metus Lietuvoje veikiantis Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas).

APDOVANOTI METŲ EKSPORTUOTOJAI

Lapkričio 26 d. Prezidentūroje iškilmingai įteikti 2010-ųjų apdovanojimai – „Lietuvos eksporto prizas“, „Lietuvos metų vadovės/verslininkės“ nominacija ir „Darbo žvaigždė“.

FORUMAS MARIJAMPOLĖJE: VERSLAS IR VALDŽIA KARTU GALI DAUGIAU

Lapkričio 23 d. Marijampolės kultūros centre, naujojoje Tarybos salėje susirinko penkių Sūduvos savivaldybių – Marijampolės, Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos verslo ir valdžios atstovai. Forume „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ ieškota sąveikos taškų ir mėginta apibrėžti problemas, kurias kartu galėtų spręsti verslas ir vietos valdžia.

MINISTERIJA TEIKIA PASIULYMĄ UŽ PIRMĄSIAS 7 LIGOS DIENAS MOKĖTI IŠ DARBDAVIO LĖŠŲ

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba pagal Lietuvos Respublikos apdraustųjų valstybiniu socialiniu draudimu ir valstybinio socialinio draudimo išmokų gavėjų registre kaupiamus duomenis teikia Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos prašytą informaciją.

VYKDOMA ĮMONIŲ VADOVŲ APKLAUSA

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai atlieka Kauno įmonių vadovų nuomonės tyrimą apie verslo aplinką ir savivaldybės teikiamas paslaugas. Anketos tikslas – išsiaiškinti Kauno savivaldybės teritorijoje veikiančių verslo subjektų požiūrį į vietos savivaldą, verslo aplinką ir jo plėtros perspektyvas.

DĖL VALSTYBINIO STRATEGINIO ATLIEKŲ TVARKYMO PLANO PROJEKTO PATEIKIMO LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBEI

Aplinkos ministerija š. m. lapkričio 15 d. raštu Nr. (17-1)-D8-10699 Lietuvos Respublikos Vyriausybei pateikė Valstybinio strateginio atliekų tvarkymo plano pakeitimo projektą (toliau – Nutarimo projektas).

Temos: LR Aplinkos ministerija 

VERSLO DIENA MARIJAMPOLĖJE

Antrąjį lapkričio mėnesio penktadienį Lietuvoje pažymima profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Ji minima nuo 2005 m. Šia proga Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas surengė diskusiją apie Marijampolės miesto įvaizdį ir apdovanojo labiausiai kraštą garsinančias įmones ir viešojo valstybinio sektoriaus įstaigas.

INTEGRUOTA PRAMONĖS POLITIKA

Šių metų spalio 28 d. Komisija parengė komunikatą dėl integruotos pramonės politikos. Šio komunikato pagrindu pirmininkaujanti ES tarybai Belgija, parengė Tarybos išvadas.

Temos: Konkurencingumo Taryba 

KĖDAINIAI: VERSLO ORGANIZACIJOS SĖKMĖ PRIKLAUSO NUO LYDERIO

Forumo pavadinimas – „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ – galėtų būti geras bet kurios partijos šūkis. Renginio iniciatyva yra ženklas, kad bendradarbiavimo problema egzistuoja ir reikia realių žingsnių ją spręsti

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

 

 

Pakako, kad vienas vyras įsimylėtų moterį, ir pasaulis tapo toks, koks yra. 

Volteras

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.
 

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.

Benjaminas Žemaitis, Rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;