Lietuvos Respublikos ambasada Maskvoje 2011 m. spalio 19 - 20 d. organizuoja Lietuvos įmonių verslo misiją į Maskvą ir Maskvos sritį

Misijos metu planuojamas Lietuvos produkcijos pristatymas ir mugė - pardavimas, taip pat verslo konferencija bei verslo kontaktų birža Maskvoje "Lietuva - jūsų verslo partneris" tarptautinės Maskvos srities parodos "Podmoskovje - 2011" metu, kuri vyks Maskvos tarptautiniame parodų ir verslo centre "Krokus Ekspo" spalio 19 - 21 d.

"Stumbro" muziejuje KPPAR bendruomenę papildė 12 narių

Ar žinote, kad saldžiajam krupnikui reikia 2 tonų medaus dešimčiai tūkstančių litrų gėrimo pagaminti, o medus jam ruošiamas 7-8 mėnesius?  O kokios 27 žolelės slypi „Trejų devynerių“  skonyje?  Ką turi padaryti gamintojai, kad „Šimtmečio“ degtinės butelyje grūdo varpa nesukristų? Kuo skiriasi degtinės rūšys, o kuo ypatinga „Millenium“?

Kvietimas į VMT renginį

VERSLO MOTERŲ TINKLAS kartu su  UAB „ AUTOTOJA“, oficialia TOYOTA ir LEXUS atstovybe, kartu su UAB „ Ecodriving LT“ – ekovairavimo mokymo įmone, kviečia į susitikimą -  diskusiją  tema: “Ketinu įsigyti automobilį – į ką turėčiau atkreipti dėmesį? Ekovairavimas: tik madingas žodis ar būtinybė? Kaip išmokti vairuoti ekonomiškai?“

Rumu klubas Stumbre

Gerbiami KPPAR  nariai,  maloniai kviečiame Jus birželio 28 d., 15 val. į  RŪMŲ KLUBĄ! Susitikimas vyks AB „STUMBRAS“ muziejuje, K.Būgos 7, Kaune.

Kaip pirkti ir parduoti Baltarusijoje?

„Dabartinis verslo klimatas Baltarusijoje: galimybės ir rizikos“ – taip vadinosi diskusinis seminaras Kauno PPA rūmuose, kuriame verslininkams buvo pateikta naujausios informacijos apie liberalizavimo reformą, investicijų įstatymus, Baltarusijos nacionalinės valiutos devalvacijos priežastis ir pasekmes, naują privatizavimo programą. Lektorė – advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ asocijuota ir Baltarusijoje atestuota teisininkė Olga Polozova.

Po karštų ginčų priimta konvencija dėl „Darbo namuose“

Vytautas Šileikis iš Ženevos, birželio 16 d.

Šiandien TDO konferencijoje prasidėjo balsavimai dėl dokumentų, prie kurių taip ilgai buvo dirbama. Pagrindinis dokumentas – nauja konvencija (projektas) dėl „Darbo namuose“ (pilnas tekstas – nuorodoje http://www.ilo.org/wcmsp5/groups/public/@ed_norm/@relconf/documents/meetingdocument/wcms_157696.pdf nuo 124 puslapio).

Lifestyle Expo paroda Varšuvoje

Kviečiame dalyvauti Lifestyle Expo parodoje, kuri vyks š.m. rugsėjo 21-23 dienomis Varšuvoje.

Paroda skirta verslininkams, norintiems užmegzti bendradarbiavimą su Honkongo ir Guangdong provincijų verslininkais. Parodos metu taip pat vyks verslo seminarų ciklai, kurių metu ekspertai konsultuos logistikos, prekybos finansavimo, tiekėjų patikrinimo, prekybinių sutarčių ir kompanijų steigimo Konkonge klausimais, prekių importo ir eksporto galimybių klausimais dinamiškai besivystančioje Kinijos rinkoje.

„Nordea“ ekspertas: ekonomikos raida priklausys nuo pramonės

„Ekonomika, kaip ir klimatas, darosi vis ekstremalesnė“,  -  sako banko „Nordea“ ekspertas Žygimantas Mauricas.

Kauno PPA rūmų Finansininkų klubas Rūmų narius pakvietė į verslo informacinę popietę, kurioje banko „Nordea“ specialistai pristatė naujausią ekonomikos apžvalgą ir įžvalgas apie Lietuvos aktualijas, taip pat naują smulkiojo ir vidutinio verslo paramos priemonę – Europos investicinio fondo garantijas paskoloms.

Europos investicinis fondas ir bankas „Nordea” SVV skirs 170 mln. litų

Europos investicinis fondas (EIF) ir bankas „Nordea” pasirašė garantijų sutartį, pagal kurią smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektams bankas galės suteikti iki 50 mln. EUR (172,6 mln. litų) naujų paskolų.

Valstybinių kolegijų reitingo viršūnėje - Kauno kolegija

Naujame kolegijų reitinge valstybinių aukštųjų neuniversitetinių mokyklų kategorijoje pirmoji vieta teko Kauno PPA rūmų nariui – Kauno kolegijai (jos bendras rodiklių įvertinimas - 54,3), tarp privačių įstaigų aukščiausią poziciją užėmė Socialinių mokslų kolegija (jos bendras įvertinimas - 61,6).

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

 

 

Garbė – tai išorinė sąžinė,o sąžinė – tai vidinė garbė.

Artūras Šopenhaueris

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Fausta Šeputytė
 

Verslas kaip ir gyvenimas: malonumas patiriamas procese, o ne pasiekus tam tikrą tikslą. Kai procese esi apsupta kolegių, viskas atrodo daug paprasčiau, maloniau ir smagiau.

Fausta Šeputytė, Verslo moterų tinklo Kauno regiono tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;