Kviečiame darbdavius dalyvauti Darbo įgūdžių įgijimo rėmimo priemonėje

Darbo įgūdžių įgijimo rėmimo priemonė - tai finansinė parama darbdaviui, įdarbinusiam jaunimą iki 29m, kuris nori įgyti trūkstamus darbo įgūdžius tiesiogiai darbo vietoje.

Darbo įgūdžių įgijimo rėmimo veiklą (toliau - DĮĮR) organizuoja Lietuvos darbo birža, įgyvendindama Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Būk aktyvus darbo rinkoje“. Tiesiogiai šią veiklą vykdo teritorinės darbo biržos, bendradarbiaudamos su darbdaviais.

Fotoelektros technologijoms prognozuojamas proveržis

Ar fotoelektros technologijos gali padaryti esminį proveržį Lietuvos pramonėje? Atsakymo į šį klausimą buvo ieškoma Kauno PPA rūmuose vykusiame renginyje „Atsinaujinantys energijos šaltiniai – kiekvienam namui“. 

Apie ekonominę diplomatiją – Kauno regiono mažoms ir vidutinėms įmonėms

Enterprise Europe Network(Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, ir LR Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių departamentas kovo 2 d. Kaune rengia nemokamą seminarą „Ekonominės diplomatijos pristatymas Kauno regiono MVĮ“.  

Tamperės regiono atstovus sudomino Kauno rūmų projektinė iniciatyva

Vasario 3 d.Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko apskritojo stalo diskusija, į kurią Kauno regiono plėtros agentūra kartu su svečiais, Suomijos Tamperės regiono vystymo, verslo plėtros agentūra, pakvietė Kauno regiono savivaldybių vadovus ir specialistus, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbuotojus.

Tarptautinis verslo kontaktų renginys Baltic Business Arena 2011 Stokholmas (Švedija)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Enterprise Europe Network, Švedija kviečia dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje Baltic Business Arena2011. Renginys vyks Waterfront  konferencijų centre Stokholme birželio 16-17 dienomis pasaulinės 56-osios ICSB  konferencijos metu (birželio 15 -18 d.d.).

REGIONINĖ PRODUKTŲ MUGĖ ZAKOPANĖJE

Rugpjūčio 11 -14 dienomis Zakopanėje (Lenkija) vyks specializuota regioninė produktų mugė.

Kvietimas į konsultaciją "INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ: TEISINIAI IR KOMERCINIAI ASPEKTAI"

Mokslo ir technologijų parkas Technopolis vasario 9 dieną (trečiadienį) kviečia Jus į nemokamą grupinę konsultaciją tema INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ: TEISINIAI IR KOMERCINIAI ASPEKTAI. Renginyje didelis dėmesys bus skiriamas praktiniams pavyzdžiams bei konkrečių atvejų analizei.

Rengiami vieši debatai „Rinkimai 2011: keturi žingsniai Kauno pažangai“

Lietuvoje iki šiol nėra susiformavusios Vakaruose plačiai paplitusios tradicijos artėjant rinkimams rengti viešus debatus. Todėl Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija ėmėsi iniciatyvos surengti tokius debatus artėjant 2011 m. vasario 27 d. rinkimams į savivaldybių tarybas.

Temos: Verslo ir valdžios partnerystė 

SPECIALIZUOTA TRANSPORTO PARODA DONECKE

Balandžio 6-9 Donecke (Ukraina) vyks 28-oji specializuota TRANSPORTO PARODA ir tarptautinė konferencija „Pramonės regionų logistika“

6-OJI TARPTAUTINĖ PREKYBOS MUGĖ „TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2011“

6-oji Tarptautinė prekybos mugė „TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2011“ (http://www.bt1.lv/translogskirta: logistikos ir transporto kompanijoms, transporto, tranzito ir logistikos srityje dirbantiems ekspertams.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

 

 

Aš uždirbčiau 1 % nuo 100 žmonių pastangų, negu 100 % nuo savo pastangų.

Džonas Rokfeleris

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
7
8
14
15
16
17
21
22
23
24
28
29
30
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Mane tiksliau būtų vadinti ne Rūmų krikštamote, o motina“
 

Mane tiksliau būtų vadinti ne Rūmų krikštamote, o motina.

Doc. Jūratė Matekonienė

Rūmų žinios, 2018-03-27, Nr. 624

nr 624.pdf 1,25 MB ;