Verslo misija į Nižnij Novgorodą

2011m. gruodžio 23 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, LR Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto „Parama verslui – šalia Jūsų“ finansavimo ir administravimo sutartį. Pagal šį projektą 2012 balandžio 10-13 d. bus organizuojama verslo misija į Nižnij Novgorodą (Rusija). 

Baigėsi metai – programa „Narys nariui“ tęsiasi

Rūmų bendruomenės tarpusavio lojalumo sistema „Narys – nariui“ veikia jau šeštus metus. Jos esmę sudaro nuolaidos, taikomos kitoms organizacijos narėms – įmonėms ir jų darbuotojams.

Nemokamos teisinės konsultacijos Rūmų nariams

„NORDIA Baublys & Partners“ suteikia bendruomenės nariams kvalifikuotas konsultacijas nemokamai. Rūmų nariai galės konsultuotis konkrečiais teisiniais klausimais, gauti kvalifikuotą pagalbą.

Lietuvos įmonių galimybės Kinijoje

Komercijos atašė Danas Vaitkevičius pristatė prezentaciją apie Lietuvos įmonių galimybes Kinijoje.

Brangsta verslo liudijimai

Kauno miesto savivaldybės taryba  nustatė veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių fiksuotus pajamų mokesčio dydžius. Jie įsigalioja dviem etapais:  nuo 2012 m. sausio 1 d. ir gegužės 1 d. 

Kauno PPA rūmuose įdiegta kokybės vadybos sistema

Gaminio ar paslaugos kokybė priklauso nuo įvairių veiksnių: žaliavų, naudojamų technologijų, darbo organizavimo, savalaikio ir garantuoto tiekimo ir kitų. Klientai pageidauja tik kokybiškų gaminių ir paslaugų, įmonės ir organizacijos veiklos plėtrai ir įvairių projektų įgyvendinimui ieško patikimų partnerių.

Rūmų klubo nariai gyrė „Aconitum“ pažangą

Prieš pusantrų metų Kauno laisvojoje ekonominėje įsikūrė Lietuvos maisto papildų ir vaistų gamintoja UAB „Aconitum“.  Neseniai ši lietuviško kapitalo bendrovė tapo Rūmų nare, o gruodžio 20 d. Rūmų klubo nariams sudarė išskirtinę galimybę apsilankyti įmonėje ir stebėti  ypatingus kokybės reikalavimus atitinkančius gamybos procesus, sudėtingas technologijas ir  įrenginius, kokių gali pavydėti kiti žinomi Europos vaistų gamintojai.

Pokyčiai smulkiųjų verslininkų veikloje

Nuo 2012 m. sausio 1 d. ir gegužės 1 d. dviem etapais keičiasi verslo liudijimų išdavimo taisyklės.

Kontroliniai klausimynai smulkiajam ir vidutiniam verslui

Nuo  gruodžio 1 d. nedidelių viešojo maitinimo įstaigų, nedidelių mažmeninės prekybos vietų, kirpyklų ar grožio salonų tikrinimui pradedami naudoti kontroliniai klausimynai, kurie padės verslininkui suprasti, kurių svarbiausių reikalavimų jis turi laikytis. Kontrolinis klausimynas – tai verslo priežiūrą atliekančios institucijos dokumentas, sudarytas iš kontrolinių klausimų, leidžiančių patikrinti, ar tam tikroje srityje laikomasi svarbiausių teisės aktų reikalavimų. 

Naujos pažintys Verslo vadovų klube

Rūmų Verslo vadovų klubą netrukus papildys beveik dvidešimt naujų narių. Neseniai įvykusiame išplėstiniame susirinkime jie pareiškė valią įsijungti į Rūmų klubą, kuriame verslo lyderiai sieks kelti savo kompetenciją įvairiose srityse, stiprinti verslo etiką ir kultūrą, kurti vadovams malonią ir naudingą bendravimo aplinką. Verslo vadovų klubas Rūmuose pradėjo veikti rugsėjo 13 d.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Yra blogesnių nusikaltimų negu knygų degimas. Vienas iš jų neskaityti jų.

Rėjus Bredberis

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Lozungai, lozungai… O paskui pamatai, kad už akmenėlio slypi kažkieno interesai – nei pastumsi, nei nukelsi… Tai kam plėšytis?
 

Lozungai, lozungai… O paskui pamatai, kad už akmenėlio slypi kažkieno interesai – nei pastumsi, nei nukelsi… Tai kam plėšytis?

UAB „Lonas“ akcininkas Kazimieras Jakutis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;