VYKDOMA ĮMONIŲ VADOVŲ APKLAUSA

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai atlieka Kauno įmonių vadovų nuomonės tyrimą apie verslo aplinką ir savivaldybės teikiamas paslaugas. Anketos tikslas – išsiaiškinti Kauno savivaldybės teritorijoje veikiančių verslo subjektų požiūrį į vietos savivaldą, verslo aplinką ir jo plėtros perspektyvas.

DĖL VALSTYBINIO STRATEGINIO ATLIEKŲ TVARKYMO PLANO PROJEKTO PATEIKIMO LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBEI

Aplinkos ministerija š. m. lapkričio 15 d. raštu Nr. (17-1)-D8-10699 Lietuvos Respublikos Vyriausybei pateikė Valstybinio strateginio atliekų tvarkymo plano pakeitimo projektą (toliau – Nutarimo projektas).

Temos: LR Aplinkos ministerija 

VERSLO DIENA MARIJAMPOLĖJE

Antrąjį lapkričio mėnesio penktadienį Lietuvoje pažymima profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Ji minima nuo 2005 m. Šia proga Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas surengė diskusiją apie Marijampolės miesto įvaizdį ir apdovanojo labiausiai kraštą garsinančias įmones ir viešojo valstybinio sektoriaus įstaigas.

INTEGRUOTA PRAMONĖS POLITIKA

Šių metų spalio 28 d. Komisija parengė komunikatą dėl integruotos pramonės politikos. Šio komunikato pagrindu pirmininkaujanti ES tarybai Belgija, parengė Tarybos išvadas.

Temos: Konkurencingumo Taryba 

KĖDAINIAI: VERSLO ORGANIZACIJOS SĖKMĖ PRIKLAUSO NUO LYDERIO

Forumo pavadinimas – „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ – galėtų būti geras bet kurios partijos šūkis. Renginio iniciatyva yra ženklas, kad bendradarbiavimo problema egzistuoja ir reikia realių žingsnių ją spręsti

PIRMOJOJE „VERSLO POPIETĖJE“ – PAŽADAS KAUNE PASTATYTI KONGRESŲ RŪMUS

Antrus metus vykstantys tradiciniai „verslo pusryčiai“, kuriuose Kauno verslo bendruomenės atstovai ir miesto valdžios vadovai keičiasi aktualia informacija, aptaria miesto raidai svarbius sprendimus ir iniciatyvas, paskatino išplėsti ratą dalyvių, kurie gali konstruktyviai diskutuoti, teikti siūlymus dėl valdžios ir verslo efektyvios partnerystės.

VERSLO IR VALDŽIOS PARTNERYSTĖ: STIPRESNĖ SAVIVALDA, GERESNIS GYVENIMAS

Kviečiame dalyvauti pirmą kartą rengiamame Kėdainių verslo ir valdžios forume, kuriame bus aptariama  rajono verslo aplinka, investicijų pritraukimo galimybės, strateginiai projektai, verslo bendruomenės atstovavimas svarstant ir priimant svarbius rajono raidos sprendimus, jos lūkesčiai ir Savivaldybės veiksmai gerinant verslo aplinką ir gyvenimo kokybę rajone.

RASEINIAI: KRYPTIS AIŠKI, REIKIA EITI

„Nors įprasta kalbėti apie valdžios paramą verslui, manau, procesas yra atvirkščias – tai valdžia vis dažniau prašo verslo paramos“, – tokiomis mintimis Raseinių rajono verslo ir valdžios forumą „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ pradėjo rajono meras Petras Vežbavičius. – Antra vertus, džiugu, kad tarp Lietuvos savivaldybių Raseinių rajono strateginis plėtros planas yra vertinamas kaip viena tiksliausių ir konkrečiausių vizijų. Tai kryptis, kuria turime veikti išvien.“

PARAMA VERSLO MODERNIZAVIMUI

Jei turite idėjų verslo modernizavimui, yra gera proga pasinaudoti ES finansine parama.

FORUMAS JONAVOJE: TELKIASI INICIATYVINĖ GRUPĖ

„Rūmų iniciatyva „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas” atspindi pagrindinį ir bendrą mūsų siekį. Todėl linkėčiau, kad diskusijos būtų aktyvios, abipusiai naudingos ir rastume naujų idėjų ir įgytume naujos patirties”, - pradėdamas rugsėjo 30 d.renginį Jonavos rajono savivaldybės didžiojoje salėje kalbėjo rajono meras Bronislovas Liutkus.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
       

 

 

Kai du ginčijasi, kaltesnis tas, kuris protingesnis.

J.V. Gėtė

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
3
4
5
6
7
8
10
11
14
15
16
17
18
19
22
24
25
26
27
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-01-29, Nr. 622

nr 622.pdf 1,76 MB ;