Saugaus darbo akcija

Balandžio 28-ąją dienos darbus nemažai įmonių pradėjo saugaus darbo tema. Tokiu devizu kasmetinę akciją „Saugok save“ dvylikos Lietuvos miestų sankryžose anksti ryte skelbė SDG įmonių grupės atstovai. Šia, jau penktus metus organizuojama, akcija “Saugok save” jie ragino prisiminti, kad saugaus darbo kultūra – tai būtina investicija į darbuotojo gerovę.

Diskusija "Ar Lietuva 2030 m. turės tris Nobelio premijos laureatus?"

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja viešąją konsultaciją - diskusiją "Ar Lietuva 2030 m. turės tris Nobelio premijos laureatus?" Ji vyks balandžio 27 d., trečiadienį, 15 val. Kauno PPA rūmuose, K. Donelaičio g. 8.

Rūmų klube – pažintis su naujuoju„Lexus“ ir „Bitės“ išmaniuoju „BlackBerry“

Naujas Rūmų narys – UAB „Autotoja” pakvietė Rūmų bendruomenę  į svečius – į „Lexus Kaunas” saloną. Įmonė dovanojo tai, kas nustebina ir sudrumsčia emocijas, – pažintį su hibridiniu prabangiu kompaktišku automobiliu „Lexus CT200h“.

Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse

Renginys skirtas mažoms ir vidutinėms žinioms imlioms įmonėms, asociacijoms (kaip MVĮ) bei aukštos kvalifikacijos specialistams.

Kokia Jūsų nuomonė dėl konsoliduotos pelno mokesčio bazės?

Europos Komisija yra pateikusi siūlymą svarstymui dėl bendros konsoliduotos pelno mokesčio bazės.

Finansų ministerija rengia Lietuvos poziciją šiuo klausimu ir kviečia visas suinteresuotas puses  išsakyti savo nuomonę iki 2011 m. balandžio 19 d. el. pašto adresu mokesciai@finmin.lt

Verslo popietėje – apie apyvartinio kapitalo svarbą

Ar įmanoma važiuoti nors ir geriausiu dviračiu, jeigu jo padangose trūksta oro? Tokiu klausimu Kauno PPA rūmuose vykusią verslo informacinę popietę  apie apyvartinio kapitalo svarbą pradėjo Danske banko lėšų valdymo specialistas Algirdas Bogdevičius.

Verslo galimybės Kaliningrade

2011 m. balandžio 28 d. Vilniuje,  Kaliningrado srities dienų Lietuvoje metu, vyks Verslo forumas "Kaliningradas - Lietuva: verslo bendradarbiavimo galimybės". 

Forumo metu bus pristatomos Kaliningrado srities ūkio, investicijų ir verslo sąlygos, viešųjų pirkimų tvarka ir kitos verslui aktualios
temos, taip pat vyks verslo kontaktų mugė.

Priimami protestai dėl muitų suspendavimo

ES valstybės narės pateikė prašymus suspenduoti muitus ar suteikti tarifinę kvotą tam tikriems produktams  nuo 2012 m. sausio 1 d. Atsižvelgiant į tai, kad muitų suspendavimas yra netaikomas ir tarifinės kvotos nesuteikiamos tais atvejais, kai ES viduje yra gaminamas pakankamas kiekis tapačių gaminių ar jų pakaitalų, ES gamintojams yra sudaryta galimybė pareikšti protestą muito suspendavimo ar tarifinės kvotos prašymui,  jei tai pažeistų jų interesus.

Lauko kavinėms bus pritaikytos mokesčių lengvatos

Kauno savivaldybės taryba nusprendė nuo balandžio 15 d. iki spalio 15 d. atleisti asmenis nuo vietinės rinkliavos už leidimą prekiauti Kauno viešosiose vietose - lauko kavinėse.

Parengta didžiųjų prekybos įmonių schema

Kauno miesto savivaldybės Taryba pritarė Kauno miesto didžiųjų prekybos įmonių išdėstymo Kauno mieste specialiojo plano koncepcijai, kurią parengė UAB „Miesto planas". Šis dokumentas leis koordinuoti tolygią miesto prekybinių centrų plėtrą. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

 

Teisindamiesi neretai įtikinėjame save, kad nepajėgiame pasiekti tikslo; iš tikrųjų esame ne bejėgiai, o bevaliai.

Fransua de Larošfuko

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
3
4
6
10
11
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Rūmų stiprybė, autoritetas ir įtaka visuomenėje priklauso nuo pačių narių, jų skaičiaus ir solidarumo.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-02-28, Nr. 623

nr 623.pdf 1,15 MB ;