Kurti inovacijas kviečiamos Lietuvos ir Izraelio įmonės

Lietuvos verslui atsiveria galimybės intensyviau bendradarbiauti su Izraeliu mokslinių tyrimų, naujų technologijų ir inovacijų kūrimo srityje. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia pirmąjį jungtinį kvietimą įmonėms dalyvauti tarptautinėje programoje „Eureka“. Ši programa remia į rinką orientuotų mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą įvairiose srityse: švarių technologijų, energetikos, medicinos ir farmacijos technologijų, lazerių, biotechnologijų, informacinių technologijų ir nanotechnologijų, mechatronikos ir kitose.

VDU "Karjeros dienos" laukia darbdavių

Tai - kelių dienų trukmės renginys, skirtas studentams, planuojantiems savo profesinę veiklą,  besidomintiems įsidarbinimo galimybėmis ir karjeros perspektyvomis.

Paneigimas

Informuojame, kad kovo 1 d. rūmuose, K. Donelaičio g. 8,  neorganizuojama jokia konferencija, skirta Darbo kodekso naujovių taikymui 2012 m.

Europos Komisijos viešoji konsultacija dėl galimybės įvesti mokesčius Europos maisto saugos tarnybai už leidimų išdavimą.

Europos Komisija (EK) svarsto  galimybę įvesti mokesčius pramonės įmonėms už  pateiktų dokumentų vertinimą Europos maisto saugos tarnybai (EFSA) ir leidimų išdavimą.

Naujas ES "Gateway" programos etapas

ES „Gateway“ programos tikslas – padėti Europos įmonėms įžengti į Japonijos ir Korėjos rinkas bei suteikti joms dalinį finansavimą, plečiant verslą šiose šalyse.

Generalinė asamblėja

Svarbu – pradėti. Po to – eiti pirmyn. Tokia sentencija vasario 23 d. „Park Inn” viešbutyje prasidėjo rūmų  ataskaitinė-rinkiminė Generalinė asamblėja. Kas ketverius metus šaukiamame visuotiniame rūmų narių susirinkime  apžvelgiama pasibaigusios kadencijos veikla, konstruojami  strateginiai uždaviniai artimiausiems ketveriems metams, renkama nauja vadovybė.  Pareikšti savo valią į Generalinę asamblėją susirinko beveik du trečdaliai rūmų narių.

Skatins socialinį dialogą

Vasario 21 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje pasirašyta sutartis dėl projekto „Darbdavių ir darbuotojų socialinės partnerystės gebėjimų ugdymas ir  kolektyvinių darbo santykių tobulinimas Kauno ir Marijampolės apskrityse“ finansavimo ir vykdymo.

Kviečiame teikti paraiškas 2012-2013 m. (1 kvietimo) Pažintinių vizitų programos konkursui

Švietimo mainų paramos fondas kviečia teikti paraiškas 2012-2013 m. Pažintinių vizitų programos konkursui (1 kvietimas).

Gynybinės technikos paroda Kazachstane

Jūsų dėmesiui - informacija apie numatomą gynybinės technikos parodą Astanoje, Kazachstane.

Apdovanoti už socialinę atsakomybę

Vasario pradžioje LR Seime įvyko tarptautinė konferencija, kurioje už socialiai atsakingą verslą ir investicijas į žmogų „Gausos žuvies“ apdovanojimu pagerbti net šeši Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Tai Onos Čirvinskienės mokymo centras, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, UAB „Interjero elementai“, „KG Group“, UAB „Acorus Calamus“,  UAB „SDG grupė“.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

 

 

Sėkmingi žmonės užduoda geresnius klausimus, todėl gauna ir geresnius atsakymus.

Tony Robbins

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Bendrauti su bankininkais visada buvo sunku. Manau jie per daug gerai apie save galvoja, arba verslas ir visuomenė jiems skiria išskirtinį dėmesį, nors jie to neverti.
 

Bendrauti su bankininkais visada buvo sunku. Manau jie per daug gerai apie save galvoja, arba verslas ir visuomenė jiems skiria išskirtinį dėmesį, nors jie to neverti.

Vytautas Niedvaras, AB „Betonika“ generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;