Kurkime pameistrystės modelį kartu!

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami Leonardo da Vinči naujovių perkėlimo projektą „Pameistrystės plėtojimas Lietuvoje“ Nr. DE/10/LLP-LdV/TOI/147320, siekia išsiaiškinti Kauno regiono įmonių požiūrį į pameistrystės modelio kūrimą, darbdavių galimybes ir siūlymus, kaip tai būtų galima padaryti.

Lietuvos gamintojų iššūkiai ir neišnaudotos galimybės

Tarpiniai diskretinės gamybos įmonių veiklos efektyvumo tyrimo rezultatai rodo, kad Lietuvos gamintojai turi daug neišnaudotų galimybių, kurios leistų pagerinti veiklos efektyvumą. Galima pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra įmonių, kurios tvarkosi panašiai, kaip pasauliniai šio sektoriaus lyderiai. Tačiau dauguma privalo pasitempti, jei nori išlikti gamybos rinkoje, seniai peržengusioje Lietuvos sienas.

Lietuvos ir Rusijos verslo moterys susitiko pirmą, bet ne paskutinį kartą

„Pradžioje ir man atrodė, kad pasiekti Maskvą neįmanoma. Tačiau iš tikrųjų nuotolis yra įveikiamas, o bendra veikla man asmeniškai, mano verslui, dalykiniam ir kultūriniam pažinimui pateisino lūkesčius su kaupu, neliko jokių abejonių“, - Lietuvos moterų verslo tinklo narių susitikime su Maskvos verslo moterų klubo „Būsimosios Rusijos moterys“ atstovėmis savo patirtimi dalijosi juristė Tatjana Ikim iš Talino.

Kvietimas į susitikimą – apskritojo stalo diskusiją su verslo klubo Maskvoje narėmis, verslininkėmis iš Estijos, Latvijos ir Rusijos

VERSLO MOTERŲ TINKLAS  kartu su  KAUNO PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAIS kviečia į susitikimą – apskritojo stalo diskusiją su verslo klubo Maskvoje narėmis, verslininkėmis iš Estijos,  Latvijos ir Rusijos.

Verslo kontaktų renginys Elmia Subcontractor 2011

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose , kartu su Enterprise Europe Network Švedijoje kviečia dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje, skirtame apdirbamajai pramonei, Elmia Subcontractor 2011. Elmia subcontractor yra viena iš perspektyviausių tarptautinių parodų, skirtų subrangovams, dirbantiems inžinerijos pramonėje. Renginys vyks Elmia konferencijų centre Jönköpinge lapkričio 8-9 dienomis.

Baltijos plėtros forumo 13-asis aukščiausiojo lygio susitikimas Lenkijoje 2011 metų spalio 24-27 dienomis

2011 m. spalio 24 -27 d. Baltijos plėtros forumo (angl. Baltic Development Forum) 13-asis aukščiausiojo lygio susitikimas kartu su Baltijos jūros regiono metiniu forumu bus pirmąkart rengiamas Lenkijoje, Gdansko mieste.  Renginys sutampa su  Lenkijos pirmininkavimu Europos Sąjungai 2011 m. II pusmetį.

Naujai įsteigta asociacija „GS1 Lithuania“ toliau administruos GS1 sistemą Lietuvoje

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juos vienijanti asociacija kartu su Lietuvoje veikiančiomis prekybos bei gamybos įmonėmis įsteigė asociaciją „GS1 Lithuania”, kurios pagrindiniai tikslai yra vienyti GS1 sistemos naudotojus, atstovauti Lietuvoje tarptautinę GS1 organizaciją bei teikti Lietuvoje GS1 sistemos administravimas paslaugas.

Siūloma panaikinti verslo liudijimus kai kurioms veikloms

Nuo 2012 m. gali nelikti verslo liudijimų darbui su didmenine prekyba, kaimo turizmo, vertimo paslaugoms, taip pat laukia pakeitimai besiverčiantiems su verslo liudijimais statybos bei nuomos paslaugomis. Finansų ministerija parengė ir savo tinklalapyje viešoms diskusijoms pateikė verslo liudijimų pakeitimo projektą.

Lietuvos Respublikos ambasada Maskvoje 2011 m. spalio 19 - 20 d. organizuoja Lietuvos įmonių verslo misiją į Maskvą ir Maskvos sritį

Misijos metu planuojamas Lietuvos produkcijos pristatymas ir mugė - pardavimas, taip pat verslo konferencija bei verslo kontaktų birža Maskvoje "Lietuva - jūsų verslo partneris" tarptautinės Maskvos srities parodos "Podmoskovje - 2011" metu, kuri vyks Maskvos tarptautiniame parodų ir verslo centre "Krokus Ekspo" spalio 19 - 21 d.

"Stumbro" muziejuje KPPAR bendruomenę papildė 12 narių

Ar žinote, kad saldžiajam krupnikui reikia 2 tonų medaus dešimčiai tūkstančių litrų gėrimo pagaminti, o medus jam ruošiamas 7-8 mėnesius?  O kokios 27 žolelės slypi „Trejų devynerių“  skonyje?  Ką turi padaryti gamintojai, kad „Šimtmečio“ degtinės butelyje grūdo varpa nesukristų? Kuo skiriasi degtinės rūšys, o kuo ypatinga „Millenium“?

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

 

Versle ir gyvenime jums sekasi tiek, kiek  jūs suprantate, kokie veiksniai  lemia sėkmę ir kiek jais gebate pasinaudoti.

Brian Tracy

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
3
4
6
10
11
17
18
19
21
22
24
25
26
28
29
30
31
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kas bus ta varomoji jėga, kuri neapsiribos kaltinimais valdžiai, bet sugebės susitelkti ir kalbėtis su valdžia konstruktyviai? Jei nebus verslininkų branduolio, bus sunku palaikyti dialogą su vietos valdžia.
 

Kas bus ta varomoji jėga, kuri neapsiribos kaltinimais valdžiai, bet sugebės susitelkti ir kalbėtis su valdžia konstruktyviai? Jei nebus verslininkų branduolio, bus sunku palaikyti dialogą su vietos valdžia.

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-02-28, Nr. 623

nr 623.pdf 1,15 MB ;