Dialogas tarp VMI ir verslo apie i.SAF ir i.VAZ

Kaune vykusioje Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos posistemių i.SAF ir i.VAZ konferencijoje aptarti per metus nuo i.MAS sukūrimo pradžios pasiekti rezultatai, išklausyta verslo atstovų praktinio pritaikymo patirtys ir iššūkiai, diegiant i.MAS savo įmonėse.

Elektroninės Rūmų žinios

Jau parengtas „Rūmų žinių“ rugsėjo mėnesio numeris. Jame skelbiamas rūmų prezidento Benjamino Žemaičio žodis nariams, pateikiama strateginėje sesijoje išgryninta organizacijos vizija, misija, vertybės ir vertės pasiūlymas nariams.

nr 618.pdf 1,09 MB ;

Jūsų nuomonė: viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimas

Veiksmingas ginčų nagrinėjimas daro įtaką skaidresniam viešųjų pirkimų procesui, sąžiningesnei konkurencijai, aktyvesniam smulkiojo ir vidutinio verslo dalyvavimui viešuosiuose pirkimuose. Kaip vertinate dabartinį viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimo sistemos veiksmingumą, kokius matote trūkumus ir kaip siūlytumėte ją tobulinti?

Galimybė gauti finansavimą vizitui į Kiniją „China HI-TECH fair 2017" metu

ES finansuojamo projekto „Dragon-STAR Plus" komanda skelbia kvietimą aplikuoti vizitui į Kiniją (Šanchajų ir Šenženį) su galimybe apsilankyti viename didžiausių technologijų forumų ir parodoje „China HI-TECH fair 2017".

„Rinkis prekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Jau rugsėjo 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje startuos tradicinė Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“.

Rūmai – naujose patalpose

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai išsikraustė į naujas, šviesias ir moderniai įrengtas patalpas. Nuo šiol rūmų adresas – Vytauto pr. 29.

Force majore pažymų išdavimas dėl lietaus ir liūčių sukeltų nuostolių

Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmai pagal veiklos zonas (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių rūmai), vadovaudamiesi teisės aktais, išduoda Nenugalimos jėgos (Force majeure) aplinkybes liudijančias pažymas ūkine–komercine veikla užsiimantiems fiziniams ir juridiniams asmenims.

Ką sako Europos Komisija dėl dvejopos kokybės produktų

Šiandien Komisija paskelbė gaires dėl ES maisto ir vartotojų apsaugos teisės aktų taikymo dvejopos kokybės produktų atveju. Šios gairės nacionalinės valdžios institucijoms padės nustatyti, ar įmonė, skirtingose šalyse parduodama dvejopos kokybės produktus, pažeidžia ES teisės aktus.

Eksportuotojų klube – „Hoptrans“ specialistai

Rugsėjo 21 d. Eksportuotojų klube viešėjo Kauno PPA rūmų nario įmonių grupės „Hoptrans“ specialistai: transporto vadovas Europos regionui Rimvydas Melkūnas, komercijos direktorius Saulius Vaidelys, valdybos narys Jan Hyttel. Jie pristatė temą „Skirtingi transportavimo būdai. Kaip pasirinkti optimaliausią“.

Temos: Rūmų klubai 

VMI primena: nuo liepos 1 d. MMA ir mažiau galima mokėti tik nekvalifikuotiems darbuotojams

Nuo liepos 1 dienos, įsigaliojus Darbo kodeksui, minimalią mėnesinę algą (MMA) galima mokėti tik nekvalifikuotiems darbuotojams. Nežiūrint to, kvalifikuotų darbuotojų (pagal Ūkio ministerijos patvirtintą profesijų klasifikatorių), gaunančių ne daugiau nei MMA, skaičius paskutiniais duomenimis yra apie 140 tūkst. Į šį skaičių įtraukti ir pilną darbo dieną ir dalimi etato dirbantys žmonės.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Inovacija yra nuostabi vaizduotės ir realybės sankirta. Problema ta, kad daug žmonių turi gerą vaizduotę, tačiau realybės suvokimas jiems sako, kad neįmanoma įgyvendinti to, ką jie įsivaizduoja.

Ronas Johnsonas, „JCPenney“ vadovas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Verslo pasaulį moterys daro geresnį“
 

Verslo pasaulį moterys daro geresnį.

Asta Šileikienė, Verslo moterų tinklo Lietuvoje iniciatorė

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;