EUROPOS GEROS PRAKTIKOS APDOVANOJIMAI - PARAIŠKOS PRIIMAMOS IKI RUGSĖJO 5 D.

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA) kviečia teikti paraiškas dešimtajam Europos geros praktikos apdovanojimui darbuotojų sveikatos ir saugos srityje.

KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL PRIEMONES „E-VERSLAS LT“ IR „NAUJOS GALIMYBĖS“

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau – Agentūra) informuoja, kad galima teikti paraiškas pagal šiandien paskelbtus priemonės VP2-2.1-ŪM-04-K „Naujos galimybės“ kvietimą Nr. 02 ir priemonės VP-2.1-ŪM-02-K „E-verslas LT“ kvietimą Nr. 02.

Temos: Naujos galimybėsE-verslas LTParaiškaLVPA 

SĄŽININGAS IR BESIMOKANTIS VERSLAS

Ekonomikos ir vadybos fakultetas, KTU organizuoja tarptautinio projekto „Subalansuotumas ir socialinė atsakomybė per mokymąsi MVĮ“ tarptautinę konferenciją "Sąžiningas ir besimokantis verslas"

Temos: Konferencija 

KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE PRIE TARPTAUTINĖS PARODOS IFAT ENTSORGA 2010, MIUNCHENE (VOKIETIJA)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame atliekų tvarkymo bei aplinkos apsaugos technikos verslo kontaktų renginyje.

ALIHANKINTA 2010 SUBKOTRAKTAVIMO SUSITIKIMAI, TAMPERE (SUOMIJA)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį, kuris vyks tarptautinės subkontraktų sudarymo mugės metu.

KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE ICT & AUTOMATION IN INDUSTRY AT INTERNATIONAL FAIR 2010, PLOVDIVE (BULGARIJOJE)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame informacijos ir komunikcijos technologijų bei automatizavimo sektoriui skirtame verslo kontaktų renginyje.

KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE SIMO NETWORK 2010, MADRIDE (ISPANIJOJE)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame Informacinių ir ryšių paslaugų ir sprendimų sektoriaus verslo kontaktų renginyje.

KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE LIGNUMEXPO 2010, NITROJE (SLOVAKIJOJE)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame medienos sektoriui skirtame verslo kontaktų renginyje.

KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE TECH F&L 2010, AVINJONE (PRANCŪZIJOJE)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame technologijų ir inovacijų verslo kontaktų renginyje, skirtame įmonėms, veikiančioms šviežių vaisių ir daržovių perdirbimo sektoriuose.

KVIEČIAME DALYVAUTI TARPTAUTINIAME MAISTO IR GĖRIMŲ PRAMONĖS VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE SIAL MATCH 2010 (PARYŽIUS, PRANCŪZIJA)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame maisto ir gėrimų pramonės verslo kontaktų renginyje SIAL MATCH 2010.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

 

 

Versle ir gyvenime jums sekasi tiek, kiek  jūs suprantate, kokie veiksniai  lemia sėkmę ir kiek jais gebate pasinaudoti.

Brian Tracy

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
3
4
6
10
11
17
18
19
21
22
24
25
26
28
29
30
31
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kas bus ta varomoji jėga, kuri neapsiribos kaltinimais valdžiai, bet sugebės susitelkti ir kalbėtis su valdžia konstruktyviai? Jei nebus verslininkų branduolio, bus sunku palaikyti dialogą su vietos valdžia.
 

Kas bus ta varomoji jėga, kuri neapsiribos kaltinimais valdžiai, bet sugebės susitelkti ir kalbėtis su valdžia konstruktyviai? Jei nebus verslininkų branduolio, bus sunku palaikyti dialogą su vietos valdžia.

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-02-28, Nr. 623

nr 623.pdf 1,15 MB ;