Paskelbtas kvietimas kandidatuoti į „Švedijos verslo apdovanojimus 2017“

Jau 12-tus metus organizuojami „Švedijos verslo apdovanojimai“ kviečia įmones, organizacijas ir asmenis kandidatuoti į tris nominacijas: „Jaunojo metų verslininko“, „Už tvarią plėtrą“ ir „Metų technologinės inovacijos“.

Atsakymo beieškant: trūksta darbuotojų ar nėra darbo?

Dalis verslininkų susiduria su problema, kai iš Darbo biržos atvykęs „bedarbis“ net negalvoja dirbti įmonėje. Jo vienintelis tikslas – gauti įrašą iš potencialaus darbdavio, kad pareigoms jis nėra tinkamas ir toliau šildytis pašalpomis, galbūt ir nelegaliomis darbo pajamomis. Jei ne pašalpomis, tai bent gauti socialines garantijas – nemokėti PSD, prireikus  gauti nemokamą gydymą ir kitokias pragyvenimą gerinančias lengvatas. Visų mokesčių mokėtojų sąskaita.

Europos Komisijos iniciatyvos pažangiai, novatoriškai ir tvariai pramonei

Rugsėjo 13 d. skaitytame metiniame pranešime apie Sąjungos padėtį  Komisijos Pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris pareiškė: „Norėčiau, kad mūsų pramonė taptų stipresnė ir konkurencingesnė. Šiandien mūsų pristatoma naujoji pramonės politikos strategija padės mūsų pramonės įmonėms ir toliau dominuoti arba tapti dominuojančiomis pasaulyje inovacijų diegimo, skaitmeninimo ir priklausomybės nuo iškastinio kuro mažinimo srityse.“

Kviečiame konsultuotis su rūmų specialistais ir gauti kompensacijas

Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonės turi galimybę lengviau konsultuotis verslo pradžios, finansavimo šaltinių, rinkodaros, personalo valdymo, teisiniais ir kitais verslo organizavimo klausimais. Ūkio ministerija skelbia antrąjį 2 mln. eurų kvietimą įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Verslo konsultantas LT“. Pagal šią priemonę SVV įmonės nuo šių metų spalio 2 dienos kviečiamos teikti paraiškas konsultacijų išlaidoms kompensuoti. 

„IT Business & Trade Summit” – proga megzti kontaktus ir plėsti verslą į užsienio šalis

Jau tradicine tampanti tarptautinė konferencija „IT Business & Trade Summit” spalio 6 dieną įmonių vadovus bei informacinių technologijų (IT) specialistus pakvies į „Vilnius Tech Park“. Šių metų konferencijos akcentas – ryšių kūrimas tarp šalių (angl. building bridges between countries). 

Regiono lyderių forumas „Kaunas 4.0“

Ar Kaunas pasirengęs 4.0 pramonės revoliucijai? Kaip pagauti jos bangą, o ne būti nuplautam? Kaip sėkmingai įveikėme 3.0 pramonės revoliucijos pamokas? Kurie Kauno įvaizdžio lūžiai kuria prielaidas modernaus miesto plėtrai?

Europos Komisijos pirmininkas: pagrindinės mintys apie ES padėtį

Europos Komisijos Pirmininkas Jeanas-Claude’as Junckeris  vakar Strasbūre Europos Parlamento nariams perskaitė 2017 m. pranešimą apie Europos Sąjungos padėtį . Jis pristatė ateinančių metų prioritetus ir išdėstė savo viziją, kokia ES galėtų būti 2025 metais. Jis taip pat pateikė Vieningesnės, stipresnės ir demokratiškesnės Europos Sąjungos kūrimo planą .

Prezidento laiškas rūmų nariams

Sparčiai kintanti aplinka verčia keistis ir verslą aptarnaujančius rūmus. Pokyčiai reikalauja organizacijos lankstumo ir greičio. 

Penktadienio kava

Praėjusią savaitę įvyko pirmoji šio rudens penktadienio kava. Nebetilpome prie vieno didelio stalo, bet tai netrukdė naudingai ir linksmai bendrauti. Kas nebuvote - esate laukiami kiekvieną penktadienį. Išgirsite rūmų naujienų, narių sėkmės ir nesėkmės istorijų, pabendrausite, pasikeisite kontaktais. 

Investuok Šakiuose

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų inicijuotas ir kartu su Šakių rajono savivaldybe organizuotas forumas „Investuok Šakiuose“  rugsėjo 7 d. į Šakius sukvietė ne tik vietinius, bet ir kaimyninių rajonų politikus, verslininkus, strategijų kūrėjus. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Labai lengva būti geram, bet sunku būti teisingam.

V. Hugo

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
9
10
11
16
17
24
25
30
 

Artimiausi renginiai

Eksportuotojų klubas

Rūmų klubas

Verslo kontaktų renginys „Subcontractor Connect“

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kazimieras Jakutis
 

Jei žmogus nuolat netvarkingai, kreivai pastato automobilį, jis man kelia įtarimų. Toks elgesys šį tą pasako apie žmogaus asmenines savybes.

UAB „Lonas“ akcininkas Kazimieras Jakutis

Rūmų žinios, 2017-06-26, Nr. 617

nr617.pdf 1,41 MB ;