Naujienos

Rūmų naujienos

Šiaurės ir Baltijos jūrų jungtis: logistikos įmonėms ir krovinių savininkams

Lietyuvos verslo galimybės TEN-T koridoriuje Baltijos jūra - Šiaurės jūra. Krovinių savininkų ir logistikos įmonių Lietuvoje ir šiame koridoriuje apklausos rezultatai. Diskusija apie krovinių gabenimą geležinkeliais panaudojant intermodalinius terminalus.

Maisto politika: tikslai ir pasekmės

Lietuvos Vyriausybės programoje numatyta įgyvendinti maisto politiką, kuria siekiama riboti kai kurių maisto priedų ir žaliavų (cukraus, druskos ir kt.) naudojimą. Užsimenama ir apie mokestines priemones.

Inovacijoms skatinti – 2,5 mln. eurų

Inovatyvios įmonės, bendradarbiaujančios ar norinčios bendradarbiauti su mokslininkais, vėl gali teikti paraiškas gauti inovacinių čekių. Įmonės, kurių paraiškos bus patvirtintos, gaus dalinį finansavimą ir su mokslo institucijomis galės realizuoti savo projektus. Šiam etapui numatyta paskirstyti  2,5 milijono eurų.

Pasiūlymai dėl išorinės reklamos

Ūkio ministerija siūlo atsisakyti perteklinių reikalavimų išorinei reklamai įrengti ir supaprastinti leidimų išdavimo procedūras. Pasiūlymai dėl išorinės reklamos išdėstyti Reklamos įstatymo pakeitimo įstatymo projekte ir šią savaitę pateikti derinti suinteresuotoms institucijoms. Ūkio ministerijos duomenimis, priėmus siūlomus pakeitimus administracinė našta turėtų sumažėti apie 350 tūkst. eurų.

Kaip konsoliduoti Sodros įmokas nedidinant GPM tarifo

Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengtoje Lietuvos stabilumo 2017 metų programoje prie mokesčių srities pokyčių tobulinant mokesčių struktūrą ir optimizuojant mokesčių bazę numatoma

Pirmosios industrinės matematikos dirbtuvės

Birželio 12–16 d. Palangoje įvyko pirmosios Lietuvoje Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto (KTU MGMF) organizuotos industrinės matematikos dirbtuvės, kurių metu mokslininkai matematiniais metodais sprendė SBA koncerno, įmonių „Callcredit Information Group“ ir „CityBee Solutions“, tarptautinės bendrovės „Jacobs Douwe Egberts ir vaistinių tinklo „Gintarinė vaistinė“ pateiktas užduotis.

Lietuva yra tarp sparčiausiai augančių novatorių

Šiandien (2017 06 20) paskelbtoje metinėje Europos inovacijų diegimo rezultatų suvestinėje  pateikiami inovacijų diegimo rezultatai.

Seimas priėmė naujos redakcijos Lobistinės veiklos įstatymą

Seimas  birželio 20 d. priėmė naujos redakcijos Lobistinės veiklos įstatymą.

Įstatymas apibrėžia, kad lobistu bus laikomas tik fizinis asmuo, kuris turės atitikti nustatytus reikalavimus ir vykdys lobistinę veiklą. Lobistinę veiklą vykdys samdomi lobistai-profesionalai bei asociacijų ir juridinių asmenų vadovai arba darbuotojai, kuriems bus pavesta vykdyti lobistinę veiklą.

VMI paaiškino dėl pajamų natūra naudojant automobilį

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paaiškina, kaip apskaičiuojamos pajamos natūra, kai gyventojas savo asmeninį automobilį pagal panaudos sutartį perdavė darbdaviui. Darbdavys tuo automobiliu tam pačiam darbuotojui leidžia naudotis po darbo.

Rūmuose apsilankė Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų vadovai

Kauno PPA rūmuose lankėsi Japonijos miesto Izumiotsu miesto delegacija bei Izumiotsu prekybos ir pramonės prezidiumo nariai. Svečius priėmė Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir generalinė direktorė Olga Grigienė.

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Daugiau iš „Rūmų naujienos“

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

Persistengti – nereiškia pasiekti tikslą.

Onorė de Balzakas

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
9
10
11
14
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Artimiausi renginiai

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Prieš penkerius metus klausėme savęs: kodėl mes čia? Kas mus iš to? Vėliau supratome, kad tai – neteisingas klausimas. Pirmiau reikia duoti, kad gautum pats.

Kristina Žališkevičienė, AB „Swedbank“ Pietų Lietuvos filialo valdytoja

Rūmų žinios, 2017-05-24, Nr. 616

nr616.pdf 1004,29 kB ;