Naujienos

Rūmų naujienos

Prienų verslininkų susitikimas

Jiezne, vienoje moderniausių Europoje langų, fasadų ir durų gamybos bendrovėje „Doleta“, vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuota verslo informacinė popietė  „Personalo organizavimas ir valdymas įmonės veikloje“. Seminarą vedė VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ lektorės Eglė Makselytė ir Irma Kaminskienė.

„INNO“ klube – apie inovacijas logistikoje

Gegužės mėnesio „INNO“ klubo susitikimas vyko klubo nario Vyto Volkevičiaus vadovaujanmoje įmonėje „Hoptransa“. Susitikimo tema – „Intelektuali logistika: inovacijos vilkike ir operacinis valdymas. Kaina versus pristatymo laikas.“

Eksportuotojai domėjosi UAB „Liningas“ veikla

Ar pirkdami rūbą – švarką, kelnes, paltą ir t.t. – kada susimąstėte, kur buvo pagamintas šio drabužio pamušalinis audinys? Tikriausiai ne vienas nustebsite: didelė tikimybė – Kaune.

Europos klimato iniciatyvos (EUKI) programa

Informuojame apie naują projektų finansavimo galimybę klimato kaitos srityje, kurią siūlo Vokietijos federalinė aplinkos ministerija (paprašiusi išplatinti informaciją). Europos klimato iniciatyvos (EUKI) programa rems projektus, skatinančius dialogą tarp ES šalių, bendradarbiavimą ir žinių/sąmoningumo plėtrą klimato kaitos srityje. Programa, kuriai šiais metais skirta 10 mln. Eur, orientuota į Centrinę, Rytų ir Pietų Europą.

Lankėsi Lietuvos darbo biržos direktorė

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose su verslininkais susitiko Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė.

Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai gali kreiptis dėl portfelinių garantijų už lizingo sandorius

Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektai jau gali kreiptis į AB Šiaulių bankas ir lizingo bendrovę SIA „UniCredit Leasing“ Lietuvos filialą dėl portfelinių garantijų už lizingo sandorius.  UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pasirašė sutartis su minėtomis finansų įstaigomis dėl portfelinių garantijų lizingo sandoriams suteikimo pagal finansinę priemonę „Portfelinės garantijos lizingo sandoriams, finansuojamiems iš Europos regioninės plėtros fondo“ (toliau – Portfelinės garantijos lizingo sandoriams).

Energijos taupymo projektams įgyvendinti skirta 9,7 mln. eurų

Pagal priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ 42 šalies įmonėms skirta 9,7 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) investicijų projektams, kuriuos įgyvendinus bus sumažintas energijos vartojimas pramonės įmonėse ir didinama atsinaujinančių energijos išteklių gamyba.

EK rekomenduoja Lietuvai investuoti į žmones ir produktyvumo didinimą

Remdamasi išsamia šalies ūkio analize,  taip pat įvertinusi Lietuvos nacionalines reformų bei stabilumo programas, šiandien (gegužės 22 d.) Europos Komisija pereina prie kito 2017 m. Europos semestro etapo – pateikia Lietuvai skirtas rekomendacijas. Rekomendacijos šiandien skelbiamos ir kitoms ES valstybėms narėms.

Paskelbtos į anglų kalbą išverstos finansinių ataskaitų formos

Skelbiamos finansinių ataskaitų formos anglų kalba, kurios naudojamos sudarant 2016 m. sausio 1 d. ir vėliau prasidedančių ataskaitinių laikotarpių finansines ataskaitas.

Studijos verslo praktikams

Prasidėjo priėmimas į KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto magistrantūros programas.

Daugiau iš „Rūmų naujienos“

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

Apskritai daug kalba tie žmonės, kurie mažai žino, o tie, kurie daug žino, kalba mažai.

Ž. Ž. Ruso

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Gegužė ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
19
20
21
22
23
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Informacijos yra daug ir ji brangi. Rūmai jos suteikia sistemiškai ir protinga kaina.
 

Informacijos yra daug ir ji brangi. Rūmai jos suteikia sistemiškai ir protinga kaina.

Jūratė Banienė , UAB „Elodėja“ direktoriaus pavaduotoja

Rūmų žinios, 2017-04-24, Nr. 615

nr615.pdf 2,24 MB ;