Naujienos

Rūmų naujienos

Rūmai – „Kaunas. Art Deco. Nostalgija & Spindesys“ parodos mecenatas

„Kaunas. Art Deco. Nostalgija & Spindesys“. Taip vadinasi antroji tradicinė Lietuvos Pirmosios Respublikos interjero, kilimų ir baldų paroda. Šiemet ji organizuojama išskirtinėje, naujoje aplinkoje – naujam gyvenimui ir spindėjimui prikeltame viename iš žymiausių Pirmosios Respublikos Naujamiesčio pastatų - Jono ir Gedimino Lapėnų name (arch. Feliksas Vizbaras).

Paprastinama išorinės reklamos leidimų tvarka

Šiandien Vyriausybė pritarė Ūkio ministerijos siūlymams atsisakyti perteklinių reikalavimų įrengiant išorinę reklamą ir supaprastinti leidimų išdavimo procedūras. Ūkio ministerijos duomenimis, Seimui priėmus siūlomus Reklamos įstatymo pakeitimus administracinė našta verslui turėtų sumažėti apie 360 tūkst. eurų.

Įsigalioja ES ir Kanados prekybos susitarimas

Rugsėjo 21 d. laikinai įsigalioja Kanados ir Europos Sąjungos išsamus ekonomikos ir prekybos susitarimas (IEPS), prieš tai ES valstybėms narėms patvirtinus jį Taryboje ir pritarus Europos Parlamentui. Visiškai ir galutinai jis įsigalios tada, kai jį ratifikuos visos ES valstybės narės. Komisija bendradarbiaus su ES valstybėmis narėmis ir Kanada, kad užtikrintų sklandų ir veiksmingą susitarimo įgyvendinimą.

Jei ketinate teikti paraišką „Eco-inovacijos LT+“

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia rugsėjo 28 d. (ketvirtadienį) nuo 9 val. į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Eco-inovacijos LT+“ seminarą, planuojantiems teikti paraiškas. Seminaras vyks viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Paskelbtas kvietimas kandidatuoti į „Švedijos verslo apdovanojimus 2017“

Jau 12-tus metus organizuojami „Švedijos verslo apdovanojimai“ kviečia įmones, organizacijas ir asmenis kandidatuoti į tris nominacijas: „Jaunojo metų verslininko“, „Už tvarią plėtrą“ ir „Metų technologinės inovacijos“.

Atsakymo beieškant: trūksta darbuotojų ar nėra darbo?

Dalis verslininkų susiduria su problema, kai iš Darbo biržos atvykęs „bedarbis“ net negalvoja dirbti įmonėje. Jo vienintelis tikslas – gauti įrašą iš potencialaus darbdavio, kad pareigoms jis nėra tinkamas ir toliau šildytis pašalpomis, galbūt ir nelegaliomis darbo pajamomis. Jei ne pašalpomis, tai bent gauti socialines garantijas – nemokėti PSD, prireikus  gauti nemokamą gydymą ir kitokias pragyvenimą gerinančias lengvatas. Visų mokesčių mokėtojų sąskaita.

Europos Komisijos iniciatyvos pažangiai, novatoriškai ir tvariai pramonei

Rugsėjo 13 d. skaitytame metiniame pranešime apie Sąjungos padėtį  Komisijos Pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris pareiškė: „Norėčiau, kad mūsų pramonė taptų stipresnė ir konkurencingesnė. Šiandien mūsų pristatoma naujoji pramonės politikos strategija padės mūsų pramonės įmonėms ir toliau dominuoti arba tapti dominuojančiomis pasaulyje inovacijų diegimo, skaitmeninimo ir priklausomybės nuo iškastinio kuro mažinimo srityse.“

Kviečiame konsultuotis su rūmų specialistais ir gauti kompensacijas

Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonės turi galimybę lengviau konsultuotis verslo pradžios, finansavimo šaltinių, rinkodaros, personalo valdymo, teisiniais ir kitais verslo organizavimo klausimais. Ūkio ministerija skelbia antrąjį 2 mln. eurų kvietimą įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Verslo konsultantas LT“. Pagal šią priemonę SVV įmonės nuo šių metų spalio 2 dienos kviečiamos teikti paraiškas konsultacijų išlaidoms kompensuoti. 

„IT Business & Trade Summit” – proga megzti kontaktus ir plėsti verslą į užsienio šalis

Jau tradicine tampanti tarptautinė konferencija „IT Business & Trade Summit” spalio 6 dieną įmonių vadovus bei informacinių technologijų (IT) specialistus pakvies į „Vilnius Tech Park“. Šių metų konferencijos akcentas – ryšių kūrimas tarp šalių (angl. building bridges between countries). 

Regiono lyderių forumas „Kaunas 4.0“

Ar Kaunas pasirengęs 4.0 pramonės revoliucijai? Kaip pagauti jos bangą, o ne būti nuplautam? Kaip sėkmingai įveikėme 3.0 pramonės revoliucijos pamokas? Kurie Kauno įvaizdžio lūžiai kuria prielaidas modernaus miesto plėtrai?

Daugiau iš „Rūmų naujienos“

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Verslas be reklamos - lyg mirksėti merginai tamsoje

S.Ch.Britas

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
9
10
11
16
17
24
25
30
 

Artimiausi renginiai

Rūmų klubas

Verslo kontaktų renginys „Subcontractor Connect“

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas
 

Taiką versle suprantu kaip tarpusavio supratimą, santarvę ir sugebėjimą plėtoti verslą atsakingai ir naudingai visiems.

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas

Rūmų žinios, 2017-06-26, Nr. 617

nr617.pdf 1,41 MB ;