Rūmų taryba

Benjaminas Žemaitis

Benjaminas Žemaitis

Kauno PPA rūmų prezidentas
UAB "Novameta" valdybos pirmininkas
benjaminas.zemaitis@chamber.lt  

Vaida Butkuvienė

Vaida Butkuvienė

Kauno PPA rūmų viceprezidentė
UAB „Aurita“ direktorė
vaida@aurita.lt  

Vytas Čičelis

Vytas Čičelis

Kauno PPA rūmų viceprezidentas
UAB „Dinaka“ direktorius
info@dinaka.lt

Zigmantas Dargevičius

Zigmantas Dargevičius

Kauno PPA rūmų viceprezidentas
UAB „Liuks“ generalinis direktorius
zigmantas@santakahotel.eu  

Eduardas Jasas

Eduardas Jasas

Kauno PPA rūmų viceprezidentas
UAB „SDG“ generalinis direktorius
e.jasas@sdg.lt  

Saulius Valunta

Saulius Valunta

Kauno PPA rūmų viceprezidentas
UAB „Serfas“ direktorius
saulius@serfas.lt  

Algimantas Stasys Anužis

Algimantas Stasys Anužis

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Kauno švara“ valdybos narys 
algimantasa777@gmail.com  

Vidas Butkus

Vidas Butkus

Kauno PPA rūmų tarybos narys
AB „Kauno Baltija“ generalinis direktorius
vidasb@kaunobaltija.lt  

Kęstutis Dagilis

Kęstutis Dagilis

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Baltijos polistirenas“ prezidentas
dagilis@balpol.lt  

Saulius Drasutis

Saulius Drasutis

Kauno PPA rūmų tarybos narys
AB „Swedbank“, Pietų Lietuvos Filialas, filialo valdytojas
saulius.drasutis@swedbank.lt  

Alfonsas Meškauskas

Alfonsas Meškauskas

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Baldai Jums“ generalinis direktorius
meskauskas@baldaijums.lt  

Dr. Mindaugas Misiūnas

Dr. Mindaugas Misiūnas

Kauno PPA rūmų tarybos narys
Kauno kolegija direktorius
mindaugas@kauko.lt  

Romas Pavasaris

Romas Pavasaris

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Romikus“ direktorius
romas.pavasaris@romikus.lt  

Tauras Plungė

Tauras Plungė

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „KIKA group“ verslo konsultantas, valdybos narys
tauras@kika.lt  

Evaldas Rapolas

Evaldas Rapolas

Kauno PPA rūmų tarybos narys
Magnusson ir partneriai advokatas
evaldas.rapolas@magnussonlaw.com

Linas Skardžiukas

Linas Skardžiukas

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Kautra“ generalinis direktorius
skardziukas@kautra.lt  

Tomas Alvydas Skėrys

Tomas Alvydas Skėrys

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Eoltas“, UAB „Autotoja“, UAB „Mototoja“ generalinis direktorius, valdybos pirmininkas 
tomas@eoltas.lt  

Kęstutis Svitojus

Kęstutis Svitojus

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Mantinga“ generalinis direktorius
ksvitojus@mantinga.ltcentras@mantinga.lt

Fausta Šeputytė

Fausta Šeputytė

Kauno PPA rūmų tarybos narė
UAB „Metga“ generalinė direktorė
fausta@metga.lt  

Arūnas Tarnauskas

Arūnas Tarnauskas

Kauno PPA rūmų tarybos narys
UAB „Gulbelė“ direktorius
arunast@gulbele.lt  

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Tik kieto charakterio žmonės gali būti tikrai minkšti; o kitų regimas minkštumas – iš tikrųjų tai paprastas silpnumas, kuris lengvai virsta barningumu.

Fransua de Larošfuko

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
25
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Kai valdžios keičiasi, verslui svarbiausia darbų tęstinumas ir nuoseklumas. Jei vienais metais ragins sodinti svogūnus, po ketverių metų – tulpes, nieko gero nebus.

Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;