Rūmų naujienos

Pristatytos regioninės politikos kryptys

Kauno PPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis  dalyvavo Kauno miesto rotušėje vasario 21 d. vykusiame Kauno regiono plėtros tarybos posėdyje.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Švietimo ir mokslo ministerija

Vasario 21 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Švedijos statybų rinkoje didėja rangovų iš Lietuvos paklausa

Švedijos būsto rinkoje dėl augančio gyventojų skaičiaus ir mažos pasiūlos yra jaučiama didžiulė naujų būstų paklausa. Tam, kad išspręstų šią problemą, Švedijos vyriausybė planuoja  iki 2025 m. pastatyti 700 000 naujų būstų ir visą reikalingą infrastruktūrą. Šiam planui įgyvendinti, kaip rodo pirmieji metai, šalyje trūksta darbo jėgos. Švedijos statybos įmonių federacija klausia – ar įmanoma įvykdyti šį vyriausybės užmojį? Galima – pasitelkus rangovus iš Baltijos šalių.

EK skelbia Lietuvos ekonomikos iššūkių analizę

Vasario 22 d. Europos Komisija paskelbė valstybių narių ekonominės ir socialinės padėties ataskaitas, skirtas visoms valstybėms narėms, išskyrus Graikiją, kuriai taikoma speciali stabilumo paramos programa.

Verslo kontaktų renginys „Biofach“

Vasario 15–18 d. Niurnberge vyko natūralių maisto produktų ir kosmetikos parodos „Biofach“ ir „Vivaness“. Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, drauge su partneriais iš 22 šalių prie šių parodų organizavo verslo kontaktų renginį „Biofach“. Jame dalyvavo 9 Lietuvos įmonės, kurioms iš anksto buvo suplanuota nuo 1 iki 8 susitikimų.  

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Verslo pusryčiai su Kauno m. savivaldybės administracijos vadovu

Keliolika Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių – įmonių vadovų verslo pusryčiuose „Best Baltic Kaunas“ viešbučio „Bibliotekos“ salėje susitiko su Kauno m. savivaldybės administracijos direktoriumi Gediminu Petrausku.

VMI paskelbė sąrašus įmonių, kurios negali ar vengia laiku mokėti mokesčius

VMI interneto svetainėje pradėjo skelbti sąrašus įmonių, turinčių didesnę nei 10 tūkst. eurų daugiau nei du mėnesius nesumokėtų deklaruotų mokesčių į valstybės biudžetą, mokesčių skolą. Įmonių, kurios negali ar vengia laiku mokėti mokesčius, sąrašas reikalingas informuoti sąžiningus verslininkus apie galimai nemokius verslo partnerius

Valstybinė mokesčių inspekcija kviečia registruotis į kovo mėnesio seminarus

Įvairiuose Lietuvos regionuose mokesčių mokėtojai kovo mėnesį kviečiami į auditorinius seminarus, kuriuose bus pateikta aktuali ir naudinga informacija apie Leidžiamus ir ribojamų dydžių leidžiamus atskaitymus, apskaičiuojant pelno mokestį. Mėnesinės pajamų mokesčio nuo A klasės pajamų deklaracijos FR0572 formos pildymo naujoves, neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) ir papildomo neapmokestinamojo pajamų dydžio (PNPD) taikymą, PVM prievolėmis įsigijus prekes iš ES ir prekių tiekimo į ES šalis apmokestinimą PVM, PVM sąskaitų faktūrų, kreditinių ir debetinių dokumentų išrašymą, PVM sąskaitų faktūrų duomenų teikimą VMI (i. SAF), mokestinių nuostolių perkėlimo ypatumus, Sąnaudas pagrindžiančius juridinę galią turinčius dokumentus.

ES ir Kanados prekybos susitarimu nustatomas naujas pasaulinės prekybos standartas

Europos Parlamentas balsavo dėl ES ir Kanados išsamaus ekonomikos ir prekybos susitarimo ir jam pritarė.

Kviečiamos automobilių pramonės įmonės

LR komercijos atašė Sankt Peterburge Kęstutis Masalskis siunčia kvietimą automobilių pramonės įmonėms į konferenciją prie parodos Sankt-Peterburge. Ji vyks kovo 14-16 d.

Sveikiname Jus su mums visiems svarbia švente

1918 m. vasario 16-ąją dvidešimt Lietuvos didžiavyrių nepriklausomą Lietuvą atkūrė ne ginklais, o tikėjimu ateitimi. Tikėjimas yra stipriausia, labiausiai įkvepianti kuriančioji galia. Šiandien jau žengiame į Valstybės atkūrimo 100-uosius metus ir esame įsipareigoję šiai iškiliai datai Kaune sukurti Verslo istorijos įamžinimo erdvę kaip pagarbos ženklą valstybei ir ją kuriantiems žmonėms. Sveikiname Jus su mums visiems svarbia švente. Kurkime sėkmingos, klestinčios ir laimingos valstybės istoriją!

Benjaminas ŽEMAITIS,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas,

Olga GRIGIENĖ,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė

Įspėjama dėl nepagrįstų prašymų

LR valstybinis patentų biuras įspėja, kad pastaruoju metu padaugėjo iš užsienio siunčiamų apgaulingų prašymų sumokėti už pramoninės nuosavybės objektų - prekių ženklų - registravimą. Atkreipiamas dėmesys, kad nepagrįstuose prašymuose nurodoma itin tiksli informacija apie pareiškėją ir paraišką.

Daugiau iš „Rūmų naujienos“

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

Nelaimingiausi žmonės tada, kai jų gyvenime nelieka vietos svajonėms. 

Džonas Kenedis

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
3
4
5
6
7
10
11
12
13
16
17
18
19
20
24
25
26
27
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Klubas – tai didelė nauda nedideliame būryje
 

Klubas – tai didelė nauda nedideliame būryje

Nerijus Šėža, Verslo vadovų klubo pirmininkas

Mokymai ir konsultacijos

Rūmų žinios, 2017-02-23, Nr. 613

nr613.pdf 1,11 MB ;