Rūmų naujienos

Įgyvendintas „NordPlus Adult“ programos projektas

Trys švietimo sektoriaus organizacijos iš Lietuvos, Danijos ir Norvegijos baigė įgyvendinti „NordPlus Adult“ programos projektą Nr. NPAD-2014/10153 „Reikiami įgūdžiai profesiniame rengime statybų sektoriuje“. Veiklos tipas – teminis tinklas su mobilumo veiklomis viduje. Projekto tikslinės grupės: mokiniai, mokytojai, profesinio rengimo statybų pramonėje personalas, statybų pramonės asociacijos, įmonės. Organizacijos: Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (Lietuva), Bergeno techninis koledžas (Norvegija), CELF (Danija). Projektas prasidėjo 2014 m. rugsėjo 1 d., projekto trukmė 2 metai.

Rūmų klubas „Silberauto“: mersedesai yra mersedesai

Pamatyti tiek naujausius, tiek retro „Mercedes-Benz“ modelius, prašvilpti su vėjeliu šviežutėliais demonstraciniais automobiliais – tokią galimybę turėjo Rūmų bendruomenės klubo nariai, susirinkę į paskutinį šio sezono susitikimą UAB „Silberauto“ Kauno teritoriniame padalinyje. 

Temos: Rūmų klubai 

Kviečiame prisidėti kuriant priemones korupcijos rizikoms valdyti

STT tarnyba, bendradarbiaudama su partneriais ir verslo atstovais, parengė Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir įgyvendinimo privačiam sektoriui vadovo projektą, kurio tikslas – padėti kurti ir užtikrinti antikorupcinę verslo aplinką, didinti Lietuvos verslo skaidrumą ir atsakingumą. Tikimasi, jog pavyzdžiais iliustruota informacija naudosis verslo įmonės, kurios galės lengviau nusistatyti ir suvaldyti korupcijos rizikas, aiškiau įsivardinti jos daromą žalą ir ugdyti darbuotojų antikorupcinį sąmoningumą. Vadovas turės būti parengtas iki 2016 m. gruodžio 31 d. 

Jonavoje įkurtas Verslo klubas

Birželio 28 d. Jonavoje buvo įkurtas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų filiale veiksiantis Jonavos verslo klubas. 

Bus viešai skelbiami įmonių mokami vidutiniai atlyginimai

Tokia naujovė numatyta Seimo priimtame naujame Valstybinio socialinio draudimo įstatyme. Kad dokumentas įsigaliotų, jį dar turi pasirašyti prezidentė.

Gavę paskolų ar dovanų grynaisiais raginami paskubėti

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad liko tik dvi dienos iki kada Valstybinę mokesčių inspekciją galima informuoti apie grynaisiais gautas paskolas ir dovanas, kurios neprivalėjo būti deklaruojamos, o sandoriai nepatvirtinti notaro, ir kurios buvo ar bus panaudotos brangiam turtui įsigyti. Nepateikus PRC911 pranešimo iki birželio 30 d., gyventojas negalės pagrįsti nuo 2011 m. ir vėliau įsigyto turto šaltinių teisėtumo.

Legendomis apipintam Kauno restoranui – viltis atgimti

Legendinis Kauno restoranas „Trys mergelės“ turi naują šeimininką – aukcione jo pastatus įsigijo bendrovė „Dinaka“, kurios vadovas yra ir pakaunėje veikiančio pramogų komplekso „Via Baltica“ savininkas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vytas Čičelis. Ar „Trys mergelės“ atgims?

Mokslo ir inovacijų politikos kaitos gairės

Lietuvos Respublikos Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad viena svarbiausių šiuolaikinės visuomenės pažangos ir klestėjimo prielaidų yra konkurencinga ir darni švietimo, mokslo ir inovacijų sistema, siekdamas gerinti mokslo ir inovacijų politikos formavimą ir įgyvendinimą, ketina patvirtinti Lietuvos mokslo ir inovacijų politikos kaitos gaires ir Vyriausybei iki 2016 m. spalio 1 d. parengti ir patvirtinti gairių įgyvendinimo priemonių planą.

Skatins įmonių socialines iniciatyvas

Sveikata ir gerovė yra laikomos svarbiais visuomenės socialiniais tikslais, kuriuos padėtų įgyvendinti parengti Įmonių socialinių iniciatyvų skatinimo įstatymo, Pelno mokesčio įstatymo Nr. IX-675 2, 26 straipsnių pakeitimo įstatymo, Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo Nr. IX-1007 9 straipsnio pakeitimo įstatymo ir Viešųjų pirkimų įstatymų Nr. I-1491 37, 38 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektai.

Priimtas Darbo kodeksas

Nuo 2017 m. įsigalios naujasis Darbo kodeksas. Už jį balsavo 65 Seimo nariai, prieš – 12, o susilaikė 14. 

Zoologijos sodo ruoniui naujus namus dovanojo „Hegelmann Transporte“

Prieš keletą mėnesių į Lietuvos zoologijos sodą kreipėsi tarptautinė transporto ir logistikos įmonė „Hegelman Transporte“. Įmonės vadovas Anton Hegelmann po apsilankymo Zoologijos sode su šeima pasiūlė skirti paramą ruonio baseino atnaujinimui. „Maži vaikai buvo sužavėti pamatę gyvūnėlius. Tačiau praeinant pro visų lankytojų mylimo ruonio voljerą pastebėjome byrantį baseino tinką. Nusprendėme tapti ruonio Kajaus globėjais ir atnaujinti jo aptrupėjusį baseiną“, – pasakojo Zoologijos sodo rėmėjas.

Švedijos - Baltijos šalių arbitražo forumas

Rugsėjo 15 d. Vilniuje vyks Švedijos - Baltijos šalių arbitražo forumas. Jame didžiausias dėmesys bus skiriamas įvairioms komercinių ir investicinių ginčų arbitražo aktualijoms Lietuvoje ir užsienyje. Renginys vyks anglų kalba. Išsamiau:

Daugiau iš „“

Reklama dešinėje 5 pozicija

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Daugiau iš skyriaus „Apklausos“

 

Socialistai mano, kad gauti pelną - nuodėmė. Aš manau, kad nuodėmė gauti nuostolius.

Vinstonas Čerčilis

Renginių kalendorius

‹‹ 2016, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Iš bankų skolinasi valstybė, o negali bankrutuoti, taigi bankai išvengia rizikos ir dar neblogai uždirba. Kol valstybė skolinsis, tol bankai neskolins verslui.
 

Iš bankų skolinasi valstybė, o negali bankrutuoti, taigi bankai išvengia rizikos ir dar neblogai uždirba. Kol valstybė skolinsis, tol bankai neskolins verslui.

Rimantas Grabauskas, AB„Vernitas“ komercijos direktorius

Mokymai ir konsultacijos

Rūmų žinios, 2016-06-23, Nr. 606

nr606.pdf 1,11 MB ;