Rūmų naujienos

Verslo moterys degustavo… meną

„Menas yra būdas pamatyti savo sielą“,– kaip suprasti, o tiksliau pajausti meną,  sausio 19-osios vakarą susirinkusioms  kaunietėms Verslo moterų tinklo narėms pasakojo Vilma Jankienė, Vilniaus AP galerijos savininkė. Verslininkėms buvo originaliai pristatyta apie 50 menininkų darbų. Dalis jų eksponuoti pirmą kartą, dalis – jau demonstruoti  parodose.

Temos: Rūmų klubai 

Automobilių nuomos bendrovės sudaro geresnes sąlygas

Atsižvelgiant į daugėjančius vartotojų skundus Europos vartotojų centrams dėl probleminių automobilių nuomos atvejų, Europos Komisija ir nacionalinės vartotojų apsaugos institucijos dar 2014 m. pradėjo bendradarbiauti su penkiomis svarbiausiomis automobilių nuomos bendrovėmis, kurioms Europos Sąjungoje tenka du trečdaliai visų automobilių nuomos užsakymų iš privačių asmenų („Avis“, „Europcar“, „Enterprise“, „Hertz“ ir „Sixt“), siekiant geresnės vartotojų apsaugos visoje Europoje.

Paskelbtas kvietimas pagal priemonę „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“

Sukurti sąlygas ir paskatas mokymuisi visą gyvenimą, plėtojant formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybes

Europos Komisija skelbia nuomonę dėl atnaujinto Lietuvos biudžeto plano projekto

Sausio 18 d. Europos Komisija priėmė nuomones dėl atnaujintų 2017 m. Ispanijos ir Lietuvos biudžeto planų projektų , pateiktų praėjusį gruodį, kai abiejose šalyse buvo suformuotos naujos vyriausybės. Vertinimas pagrįstas atnaujinta Komisijos 2016 m. rudens prognoze, skirta tik šioms dviem valstybėms narėms.

Verslo vadovų klube – apie unikalią patirtį

Sausio 11 d. Kauno PPA rūmų  Verslo vadovų klube svečiavosi Lietuvos šaulių sąjungos Mokymo centro vadovas Virgilijus Milišauskas, turintis 4 metų gyvenimo ir darbo prie Afrikos krantų patirties, kurią įgijo padidintos rizikos zonose saugodamas prekybos verslą ir laivų įgulas nuo piratų keliamų pavojų.

Temos: Rūmų klubai 

Startuoja priemonė „Inovaciniai čekiai“: skelbiamas pirmasis kvietimas

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia pirmąjį kvietimą teikti paraiškas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų priemonę „Inovaciniai čekiai“, kurios biudžetas 2017 metams – 2,5 mln. eurų. Planuojama, kad šiais metais priemone pasinaudos apie 600 Lietuvos įmonių. 

Seminaras apie Vokietiją

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Lietuvoje (AHK) tęsia seminarų programą apie Vokietijos rinką. Seminarų metu Lietuvos įmonės yra supažindinamos su Vokietijos rinkos ypatumais. Seminarus veda patyrę lektoriai - rūmų nariai ir partneriai.

Priimtos Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo pataisos

Seimas priėmė Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo pataisas (projektas Nr. XIIP-4612 (2) ES), kuriomis siekiama sudaryti prielaidas smulkiajam ir vidutinio verslo plėtrai ir verslumo skatinimui. 

Net 100 knygų

Net 100 knygų pasklido į Kauno apskrities policijos mini bibliotekėles įgyvendinant akciją „Pasidalink knyga“. Besibaigiant šventiniam laikotarpiui, minint Trijų karalių dieną, UAB „Hegelmann Transporte“ atstovai į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą atvyko su dovanomis ir taip prisidėjo prie vykdomos akcijos „Padovanok knygą“.

Pasiūlymai padės apsaugoti darbuotojus nuo su darbu susijusių vėžinių susirgimų

Europos Komisija pateikė pasiūlymus, kuriais siekiama geriau apsaugoti darbuotojus nuo su darbu susijusių vėžinių susirgimų, padėti įmonėms, ypač MVĮ ir labai mažoms įmonėms, laikytis galiojančių teisės aktų ir skirti daugiau dėmesio rezultatams, o mažiau – dokumentų forminimui. Komisija tęsia veiksmus ES darbuotojų saugos ir sveikatos srityje kovojant su vėžiu, kuris yra pagrindinė su darbu susijusių mirčių priežastis ES.

Europos Komisijas pristatė paslaugų ekonomikos plėtojimo priemones

Europos Komisija pristato ambicingą suderintų priemonių rinkinį, kuris leis įmonėms ir specialistams lengviau teikti paslaugas 500 mln. potencialių klientų. Siūlomomis priemonėmis siekiama paslaugų teikėjams sudaryti sąlygas paprasčiau atlikti administracinius formalumus ir padėti valstybėms narėms atrinkti pasenusius arba pernelyg griežtus reikalavimus dėl savo šalyje arba kitose šalyse dirbančių specialistų. Užuot iš dalies keitusi esamas ES taisykles paslaugų srityje, Komisija daugiausia dėmesio skiria užtikrinti, kad jos būtų geriau taikomas, nes, turimais duomenimis, visapusiškai jas įgyvendinus ES ekonomikai būtų suteiktas stiprus postūmis, kuris atneš naudos vartotojams ir įmonėms.

Daugiau iš „Rūmų naujienos“

Reklama dešinėje 5 pozicija

Apklausos

Kokie Jums buvo šie metai?

Daugiau iš skyriaus „Apklausos“

 

Matyk, ką mato visi, mąstyk, kaip nemąsto niekas. 

Robin Sharma

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
18
21
22
23
24
28
29
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Rūmų stiprybė, autoritetas ir įtaka visuomenėje priklauso nuo pačių narių, jų skaičiaus ir solidarumo.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2016-12-21, Nr. 611

nr611.pdf 2,63 MB ;