Rūmų naujienos

Kauno finansininkų klubas – pirmasis su vėliava

Vienas seniausių, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis nuo 2009 m., Kauno finansininkų klubas pirmasis iš bendruomenės profesinių klubų įsigijo savo vėliavą. Pirmą kartą oficialiai ji pristatyta KFK renginio metu 2016 m. gegužės 26 d.

Temos: Rūmų klubai 

Socialinio verslo gidas

Siekdama viešinti ir skatinti socialinį verslą LR Ūkio ministerija parengė Socialinio verslo gidą. Leidinyje pateikiama informacija apie svarbiausius aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti kuriant socialinį verslą.

„Baltoji banga“ Jonavoje

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir SODROS atstovai gegužės 25-ąją jonaviečiams dalijo informacines skrajutes apie mokesčius bei šešėlinės ekonomikos mažinimą.

Interaktyvūs reklamos sprendimai

Gegužės 24 d. verslo bendruomenė buvo pakviesta į informacinę popietę „Interaktyvūs sprendimai – inovatyvus Jūsų įmonės pristatymas“. Rūmų nario UAB „SneakyBox“, profesionalios žaidimų kūrimo kompanijos, vadovas Liudas Ubarevičius supažindino su interaktyviais stendais, žaidimais, papildytąja ir virtualia realybe. Buvo suteikta galimybė įsiamžinti fotostende. 

Švaresnė gamyba – ekonomiškai naudinga

Švaresnė gamyba – ne tik palanku aplinkai, bet ir ekonomiškai naudinga. Tai įrodo KTU Aplinkos inžinerijos instituto mokslinė ir taikomoji 25 metų patirtis ir aplinkos apsaugos vadybos ir švaresnės gamybos magistro 15 laidų specialistai. 

Temos: Rūmų klubai 

Vakaras su Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi

Kelionių agentūra West Express kviečia praleisti Karibų ir Centrinės Amerikos šalių dvasia persmelktą vakarą kartu su Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi. Šie žymūs keliautojai su Jumis pasidalins savo kelionės įspūdžiais iš paskutinio savo kelionių projekto "Karibų Ratai". 

Rūmų vasaros šventė - birželio 18-ąją

ŠVENTĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

  • žaidynės „Chamberiada‘16“ (sportiniai ir kūrybiniai komandiniai užsiėmimai)
  • geriausio „Daumantai LT“ Barbekiu meistro konkursas*
  • nauja pramoga FunBolas (www.funbolas.lt)
  • pirtis, kubilas
  • stalo tenisas, tinklinis, futbolas
  • vaikų užimtumo zona
  • vaišės ir šventinis tortas
  • puiki aplinka ir dar puikesnė kompanija

Kviečiame įmones jungtis prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“

2016 m. balandžio mėn. 18 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė ilgalaikės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ pradžią, kuria siekiama mažinti smurtą, žalingas priklausomybes, savižudybes, skatinti vaikų globą šeimose ir įvaikinimą.

Rūmų elektroninio naujienlaiškio prenumerata

Kiekvieną ketvirtadienį, 10-12 val. rūmų nariams yra platinamas rūmų elektroninis naujienlaiškis. Jame glaustai pateikiama visa aktualiausia informacija iš rūmų svetainės chamber.lt : informuojama apie artimiausius renginius, skelbiamos svarbiausios veiklos naujienos, rūmų tarybos posėdžių informacija, žinios iš įmonių, rūmų klubų, nuolaidos ir pasiūlymai nariams, socialinių partnerių pranešimai ir kt. Turinys formuojamas iš kelių interneto svetainės rubrikų, tai patogi galimybė vienoje vietoje gauti skirtingų sričių informaciją.

Strateginės lyderystės studijos vadovams ir verslo praktikams

KTU Vadovų mokykla esamus ir būsimus vadovus bei verslo praktikus kviečia į Strateginės lyderystės studijas. Studijų metu ugdomi gebėjimai praktiškai taikyti naujausius vadybos instrumentus, inicijuoti strateginius pokyčius, priimti verslo ir organizacijos vystymo sprendimus.

Kvietimas į IT inovacijų konferenciją

Kauno mokslo ir technologijų parkas kartu  UBER, VCA (Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija), KTU NIVC (nacionalinių inovacijų ir verslo centru), INSIDEWAREHOUSE organizuoja IT inovacijų konferenciją -  "IT ateities technologijos: verslas, mokslas, rizikos kapitalas." 

Kvietimas dalyvauti XII Lietuvos-Baltarusijos ekonominiame forume

Gegužės 26-27 d. Lydoje vyks Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) su partneriais Baltarusijoje organizuojamas XII Lietuvos-Baltarusijos ekonominis forumas, skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šių metų forume ypatingas dėmesys bus skiriamas žemės ūkio, turizmo bei transporto temoms.

Daugiau iš „Rūmų naujienos“

Reklama dešinėje 5 pozicija

Apklausos

 

Pirmas supyksta tas, kuris neteisus.

Viljamas Penas

Renginių kalendorius

‹‹ 2016, Gegužė ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
7
8
9
13
14
15
17
20
21
22
23
27
28
29
30
31
         

Artimiausi renginiai

Marketingo vadovų klubas

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Mūsų narystės motyvas –  per bendravimą įvertinti ir pasitikrinti, ar dirbame  teisinga linkme.
 

Mūsų narystės motyvas –  per bendravimą įvertinti ir pasitikrinti, ar dirbame  teisinga linkme.

Gediminas Kleiva , UAB „Grand ERP“ vadovas

Mokymai ir konsultacijos

UAB „Profesiniai kontaktai“ (Personalo valdymo centras)

Darbuotojų vertinimas ProfileXT metodika – šis vertinimas taikomas planuojant darbuotojų karjerą ar efektyvinant jų darbą, tikslingai pasirenkant ugdymo sprendimus

Rūmų žinios, 2016-05-23, Nr. 605

nr605.pdf 1,19 MB ;