Rūmų naujienos

Pradeda veikti svetainė „Erasmus+ Virtual Exchange“

Šiandien pradėjo veikti Europos Komisijos svetainė „Erasmus+ Virtual Exchange“ , skirta skatinti tarpkultūrinį dialogą ir patobulinti jaunuolių įgūdžius naudojantis skaitmeninėmis mokymosi priemonėmis.

Rimantas Šidlauskas: rūmai yra jungtis tarp verslo ir valdžios

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas pagrindinį rūmų uždavinį apibūdina trumpai: „Esame jungtis tarp įmonių ir valdžios.“ Visas interviu paskelbtas "Lietuvos žiniose".

Mokestinė prievolė už aplinkos teršimą pakuotės atliekomis

Kovo 14 d. Seime surengtas neeilinis Aplinkos apsaugos komiteto posėdis, kuriame buvo aptariamas itin svarbus klausimas gamintojams ir importuotojams, t.y. dėl mokestinės prievolės už aplinkos teršimą pakuotės atliekomis, atsiradusios dėl UAB „Metrail“ išduotų ir Vilniaus RAAD panaikintų VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ bei VšĮ „Žaliasis taškas“ patvirtinimų apie pakuočių atliekų sutvarkymą.

Verslo misija į Kroatiją

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Kroatijos ekonomikos rūmais, LR ambasados Austrijos Respublikoje Zagrebo skyriumi bei Kroatijos Respublikos ambasada Lietuvoje, š.m. birželio 25 – liepos 1 d. organizuoja verslo misiją į Kroatiją.

VMI: pajamų deklaravimas šiemet - be didesnių staigmenų gyventojams

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad 1,3 mln. Lietuvos gyventojų paruoštos visiškai užpildytos deklaracijos, kurias belieka tik pateikti. 370 tūkst.  Kauno apskrities gyventojų Elektroninio deklaravimo sistemoje (deklaravimas.vmi.lt ) jau suformuotos preliminariosios gyventojų pajamų mokesčio deklaracijos.

Rūmų nariai apsilankė Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune

Kovo 13 d. Rūmų nariai buvo pakviesti į Istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą Kaune apžiūrėti atkurtosios valstybės šimtmečiui skirtą parodą ir iš profesionalaus gido sužinoti įdomių dalykų apie pagrindinius pirmųjų nepriklausomybės dešimtmečių herojus ir svarbiausius įvykius.

Vyriausybėje įteikti apdovanojimai už eksporto plėtrą ir asmeninius nuopelnus

Jau ilgamete tradicija tapusių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto prizas 2017“ apdovanojimų metu buvo pagerbtos sėkmingos, unikalia produkcija bei veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės ir jų vadovai.

Vyriausybėje bus teikiami aukščiausi rūmų apdovanojimai

Kovo 14 d. Vyriausybės būstinėje bus pagerbtos prie šalies ekonomikos augimo ypač prisidėjusios įmonės ir konkretūs verslininkai. Bus įteikti „Lietuvos eksporto prizo“, „Lietuvos metų verslininkės“ apdovanojimai ir dar 1938 metais įsteigtos „Darbo žvaigždės“. Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo pirmoji aukso „Darbo žvaigždė“ buvo įteikta prezidentui Valdui Adamkui.

Pavojingų produktų sąrašo pirmose pozicijose – žaislai

Šiandien Europos Komisija paskelbė naujausius duomenis , rodančius, kad 2017 m., naudojantis Skubių pranešimų apie pavojingus gaminius sistema , pateikta daugiau kaip 2 000 pranešimų apie pavojingus gaminius. Reaguojant į šiuos pranešimus, imtasi beveik 4 000 tolesnių veiksmų, pavyzdžiui, gaminiai buvo pašalinti iš rinkos.

Kviečiame rūmams skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio

Kaip ir kiekvienais metais, iki gegužės 1 d. gyventojai gali skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio įvairioms organizacijoms.

Nustatytos naujos žemės vidutinės rinkos vertės

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos informuoja, kad 2018 m. žemės mokestis bus skaičiuojamas pagal naujas nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojusias masinio vertinimo būdu nustatytas vidutines rinkos vertes (mokestines vertes).

UAB „Aconitum“ vadovė Rima Balanaškienė pretenduoja į Europos moters inovatorės titulą!

Europos Komisija paskelbė 12 finalininkių , kurios pretenduoja laimėti Europos moters inovatorės titulą . Tarp 12 finalininkių pateko ir Lietuvos atstovė, farmacijos įmonės UAB „Aconitum“ vadovė Rima Balanaškienė. Lietuva pirmą kartą pretenduoja laimėti tokį prizą.

More from (Rūmų naujienos)